به این مطلب رای دهید
[تمام آرا: 6112 میانگین آرا: 3.9]
کامل‌ترین راهنمای کار در عراق ۱۳۹۸ | استخدام با حقوق بالا

در این مقاله اطلاعات جامع درباره کار در عراق، شرایط , محاسن کار در عراق و سلیمانیه توضیح داده‌شده است. امید است با خواندن این مقاله به اطلاعات موردنظر دست‌یافته و درصورتی‌که سؤالی در ذهن دارید با کارشناسان ما تماس و یا در قسمت کامنت ها سؤال خود را درج نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.
لازم به ذکر است که بخش‌های زیر به‌صورت منظم به‌روزرسانی خواهد گردید و همچنین بخش‌های جدیدی نیز به آن افزوده خواهد شد.

پیشنهاد ویژه ما بررسی و ارزیابی رزومه شما به‌صورت کاملاً رایگان است. ازاین‌رو رزومه خود را برای ما ارسال نمایید تا شرایط شما برای کار در عراق دقیق و به‌صورت رایگان موردبررسی قرار گیرد.

پرچم عراق - کار در عراق

کشور عراق یا جمهوری عراق:

عراق کشوری در قلب خاورمیانه و جنوب غربی قاره آسیا می‌باشد پایتخت آن بغداد و جمعیت کشور ۳۲٬۵۸۵٬۶۹۲ نفر است. عراق از جنوب با عربستان سعودی و کشور کویت، از سمت غرب همسایه اردن و همچنین سوریه از مشرق با ایران و شمال آن ترکیه است. عراق دارای مرز آبی با خلیج فارس است دو رود دجله و فرات از شمال کشور به جنوب آن جریان دارد و به خلیج فارس می‌ریزند.
به‌تازگی فرصتی برای هم‌وطنان عزیز ایجادشده تا با کار در عراق در رشته‌ها و تخصص‌های موردنیاز پس‌انداز قابل‌توجهی داشته و با توجه به نزدیکی این کشور ازنظر جغرافیایی و مسائل فرهنگی و عقیدتی به کشور ما، کار در عراق همواره طرفداران نسبتاً زیادی داشته است.

مساحت عراق ۴۳۸٬۳۱۷ کیلومترمربع و اکثر مناطش گرمسیری در غرب کویری و شرق آن حاصلخیز، شمال شرقی کوهستانی و نسبتاً سرد است. کشور عراق یکی از کشورهایی است که دارای منابع غنی از نفت می‌باشد.

اقوام مختلف در عراق و نسبت جمعیتی آنها:

کردهای عراق ۱۵٪–۲۰٪، ترکمنان ها، آشوری‌ها و سایر اقلیت‌ها ۵٪ و ۶۰٪-۶۵٪ درصد مردم عراق شیعه، ۳۲٪-۳۷٪ مذهب سنی و حدود %۳ مسیحی و یا پیروانی دیگر هستند. شهرهایی همانند نجف اشرف، شهر کربلا، شهر سامرا و شهر کاظمین زیارتگاه شیعیان جهان است.فرصت‌های شغلی و کار در عراق معمولاً در شهرهای اصلی عراق یافت می‌شود. لازم به ذکر است جهت اطلاع دقیق از آخرین فرصت‌های شغلی و کار در عراق با مشاورین ما تماس بگیرید.

سلیمانیه عراق

استان سلیمانیه عراق در نزدیکی مرز ایران و در منطقه خودگردان کردستان عراق قرار دارد. مرکز استان آن، شهر سلیمانیه با جمعیت یک‌میلیون و هفتصد هزار نفر و زبان آن کردی سورانی می‌باشد.
سلیمانیه عراق از مراکز مهم اقتصادی و سیاسی کردستان عراق است و نزدیکی بسیاری هم ازنظر فرهنگی، تاریخی و اقتصادی با کشور عزیزمان دارد. کار در عراق خصوصاً سلیمانیه عراق نیازمند داشتن تخصص و تجربه کاری است.
سلیمانیه عراق دارای جاذبه‌های توریستی بسیار بوده همانند رودخانه تانجه در جنوب این شهر که زیبایی و طراوت خاصی به این منطقه بخشیده، همچنین دارای محله‌های تاریخی بسیار ازجمله چهارباغ، سر شقام…و غیره می‌باشد.
جالب است بدانید سلیمانیه در بیشتر تاریخ خود جز خاک ایران بوده ولی در زمان حکومت قاجار از ایران جداشده که البته این ریشه‌های فرهنگی را می‌توانید در اسامی مختلف کوه‌ها، رودخانه‌ها و حتی اماکنی که در زمان معاصر ساخته‌شده همانند هتل البرز، هتل ماد، هتل مولوی…مشاهده کنید.

فرصت‌های کار و اشتغال در سلیمانیه عراق:

درزمانی که حکومت بعثی عراق به پایان خود رسیده و ثبات در مناطق خودگردان کردستان عراق بیشتر از هر جای دیگر در این کشور نمایان بود بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی به سلیمانیه عراق سرازیر شدند، بازار کار در عراق رونق گرفت و شروع به ایجاد زیرساخت‌های متعدد در شهرستان سلیمانیه و سایر شهرهای این استان کردند، این روند باعث شد علاوه برآبادانی، فرصت‌های شغلی بی‌شماری در آن ناحیه از عراق به وجود آید همین این امر باعث شد در سال‌های گذشته بیش از ۵۰ هزار نیروی کار ایرانی در عراق و سلیمانیه مشغول به کار شوند که اکثر این هم‌وطنان از استان‌های کردستان و آذربایجان بودند. کار در عراق از دیرباز متقاضیانی از کشورهای مجاور و نیز ایرانیان داشته است.

محاسن کار در سلیمانیه عراق:

بازار کار سلیمانیه عراق در تمامی حوزه‌ها ظرفیت‌های بی‌شماری دارد، زیرابه غیر از منابع خدادادی و باارزشی همچون نفت و گاز، این استان یکی از امن‌ترین مناطق کشور عراق باشد و همان‌طور که شاهد بودیم در سال‌های اخیر کوچک‌ترین نزاع و درگیری در آن منطقه به وجود نیامد.
ولی متأسفانه درنهایت کارفرمایان و شرکت‌های ترکیه بیشترین سهم را از این بازار بکر و گسترده (کار در عراق) در کل استان سلیمانیه عراق به دست آوردند!
و در بازار کار آن نیزمتاسفانه با همه اشتراکات دینی، تاریخی، قومی که با ایرانیان داشتند بیشتر حول کارگران و مهندسانی از کشورهای اندونزی، فیلیپین، پاکستان، افغانستان و یا تعدادی از کشورهای عربی گردید!

امید است با تلاش مسئولین و سایر دست‌اندرکاران در بازار کار در عراق و فرصت‌های شغلی به وجود آمده در سلیمانیه عراق نهایت بهره را برده و موفق به ایجاد اشتغالی پایدار برای عزیزان هم‌وطنمان شویم.
واقعیت آن است که ایران با توجه به ارتباطات تاریخی، مذهبی، سیاسی، جغرافیایی دارای بهترین موقعیت میان کشورهای منطقه برای استفاده از فرصت‌های به وجود آمده در (اشتغال و کار در عراق) و سلیمانیه می‌باشد.

در حال حاضر مسئولین محترم تمام تلاش خود را در جهت تسهیل روابط میان دو کشور ایران و عراق (کار در عراق) به کار گرفته‌اند و قطعاً طرف‌های عراقی نیز خواهان ارتباط بیشتر بین این دو کشور همسایه هستند.
مسئولین سلیمانیه عراق اخیراً اعلام کرند به دلیل تشویق مراوده بیشتر بین دو کشور ایران و عراق ازاین‌پس سفر میان کردستان و سلیمانیه برای هیات های فرهنگی و همچنین ورزشی بدون پرداخت هزینه ویزا خواهد بود. فرماندار سلیمانیه عراق نیز اعلام کرد که هم با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در این استان و هم استاندار کردستان برای لغو هزینه ویزا میان این دو استان ایرانی و عراقی به توافق رسیده‌اند.

سلیمانیه عراق-کار در سلیمانیه عراق
فرماندار سلیمانیه اعلام کرده این پیشنهاد از هم‌اکنون اجرایی خواهد شد و تمام سفرها میان این دو استان برای گروه‌های فرهنگی و ورزشی بدون هزینه ویزا خواهد بود.
استاندار کردستان در رأس هیاتی متشکل از تجار و صنعت‌کاران و مسئولان مختلف از دستگاه‌های اجرایی بە اقلیم کردستان عراق و استان سلیمانیە عراق سفر کردەاند و در خصوص موضوعات مختلفی در نشست‌هایی با هیاتهای اقتصادی طرف مقابل به بحث و تبادل‌نظر پرداخته‌اند، تمامی این اخبار نشان از تقویت روابط اقتصادی، سیاسی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با منطقه کردستان عراق می‌باشد.

طرف‌های ایرانی فعالان اقتصادی اقلیم کردستان عراق را نیز به حضور در کردستان ایران فراخواند و پیشنهاد شد که دیدارهای مشترک هر سه ماه یک‌بار به جهت رفع مشکلات فی‌مابین و تعمیق روابط بین آن دو برگزار شود. هدف از سفرمسولین به اقلیم کردستان علاوه بر استحکام بخشیدن به روابط ایران و عراق، گسترش روزافزون روابط اقتصادی نیز می‌باشد.
مسئولان در خصوص حل مشکلات بازارچه‌های مرزی باشماق و سیرانبند و همچنین بازارچه سیف سقزابراز امیدواری کردند زیرا حل این مشکلات باعث برداشته شدن یکی از مهم‌ترین موانع بر سر اشتغال جوانان منطقه (کار در عراق) است.
قابل‌ذکر است کردستان ایران نیز مکانی بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی اقلیم کردستان می‌باشد و امید است که این ارتباطات هرروز بیش از گذشته افزایش یابد زیرا گسترش مراودات اقتصادی میان ایران و سلیمانیه از اهداف هر دو طرف می‌باشد و طرفین درصدد گسترش روابط اقتصادی بهتر هستند.
خوشبختانه پتانسیل بالایی در خصوص تأمین نیازهای پزشکی و درمانی اقلیم کردستان عراق و بخصوص استان سلیمانیه، در ایران <با توجه به پتانسیل‌های موجود> وجود دارد و تمامی موارد مربوط به حوزه درمانی موردنیاز مردم این منطقه قابل تأمین است و از این فرصت (اشتغال و کار در عراق) می‌توان نهایت بهره را برد.

ما در این مجموعه آمادگی کامل داریم تا هر آنچه کارفرمایان محترم در عراق و سلیمانیه نسبت به تأمین نیروی خود نیاز دارند فراهم آورده و از سوی دیگر فرصت‌های شغلی مناسب را در اختیار کارجویان گرامی قرار داده و شرایط کار در عراق را برای هم‌وطنان فراهم کنیم
کار در عراق در مشاغل خدماتی و کارگری نظیر (استخدام کاشی‌کار در عراق، کار ساختمانی در عراق و…) و نیز مشاغل فنی و مهندسی با تحصیلات دانشگاهی (همانند کار در عراق برای مهندس عمران) پیدا می‌شود.بدیهی است آشنایی با زبان انگلیسی در حد آیلتس ۵ نیاز است . برای آشنایی با آزمون آیلتس و نکات کاربردی این آزمون کلیک کنید .

بدیهی است برای  کار در عراق برخلاف ویزاهای کاری انگلستان و ویزای کاری آلمان به سطح زبان پایین تری نیاز است .
کلام آخر: کاریابی بین‌المللی جام جم مشهد تمام تلاش خود را به کار بسته تا با معرفی هر چه بیشتر فرصت‌های شغلی تخصصی و کار در عراق <نه مشاغلی که نیاز به تخصص ندارند!> و جذب نیروهای مجرب و تحصیل‌کرده از یک‌سو و از سوی دیگر معرفی نیروهای مستعد با تحصیلات دانشگاهی به کارفرمایان در عراق و سلیمانیه، گامی در جهت خدمت به نیروهای متخصص ایرانی برداشته، شرایط کار در عراق با حقوق بالا را برای ایرانیان فراهم کرده تا درنهایت کسب درآمد ارزی برای کشور عزیزمان حاصل شود.

برای هرگونه سؤال در خصوص فرصت‌های شغلی در سلیمانیه عراق، کار در عراق کربلا, کار در بصره عراق و به‌طور کل کار در عراق ۹۸ با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

58 دیدگاه ها

 1. آرزو محمدی گفت:

  سلام خسته نباشید.رزومه رو باید به کدوم آدرس بفرستیم؟؟؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . بله امکان پذیر است . لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود

 2. مهدی کشوادپور گفت:

  مهندس عمران .تخصص نقشه برداری آماده همکاری در عتبات عالیات هستم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست لینک کانال را کرده و فرصت های شغلی درج شده در سایت و کانال و اینستا را دنبال کنید. در صورت درج آگهی مرتبط با دفتر موسسه تماس بگیرید

  • سلام جوشکار اسکلت وبنا هستم ودرهمه امورات ساختمانی سررشته دارم آماده همکاری در سلیمانیه عراق هستم

 3. محمد گفت:

  سلام نقشه بردار تجربی هستم و۳۶سال سابقه و۶۲سال دارم برای کار نقشه بردای نظارتی تجربه زیاد دارم و با نرم افزار ها وتجهیزات جدید آشنایی دارم کار در کردستان عراق برایم هست

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست لینک کانال را کرده و فرصت های شغلی درج شده در سایت و کانال و اینستا را دنبال کنید. در صورت درج آگهی مرتبط با دفتر موسسه تماس بگیرید

 4. پریوش فیروزبخت گفت:

  ممنون خیلی خوب بود

 5. عمادصحابی گفت:

  سوپرویزر.فورمن.فیتر.مونتاژ.سازهای دریای.صنایع پتروشیمی.کارهای بنده است ودرهمه ی این ضمینه ها آماده به کار هستم.با ۱۵سال سابقعی کار.دارای چندین تقدیر نامه وروزومه کاری ومسلط به زبان عربی
  وجویای کار در عراق.ایران وعمان هستم
  ۰۹۱۶۹۳۷۴۶۶۲

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا عضو کانال ,پیج اینستا شوید و یا سایت را چک کنید تا در صورت درج آگهی مطلع شویدتمام فرصت های شغلی در اینستا سایت و کانال تلگرامی درج می شود

  • Alireza گفت:

   من مهندسی نفت گرایش مخازن دارم مسلط ب زبان انگلیسی دارای مدرک کامپیوتر دارای مدرک پابپینگ واماده کار هستمA

   • مدیریت سایت گفت:

    وقت بخیر . لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا شرایط شما برای آلمان و عراق دقیق بررسی شود

 6. سلام.محمدهستم.استادکاردررشته جوشکاری وارماتوربندی هستم وجویای کاردرعراق میباشم ممنون ازتوجهات شما

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا عضو کانال ,پیج اینستا شوید و یا سایت را چک کنید تا در صورت درج آگهی مطلع شوید

 7. سلام.محمدهستم.استادکاردررشته جوشکاری وارماتوربندی هستم وجویای کاردرعراق میباشم ممنون ازتوجهات شما

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا عضو کانال ,پیج اینستا شوید و یا سایت را چک کنید تا در صورت درج آگهی مطلع شوید

 8. مسلط به انواع مختلف جوشکاری مونتاژ سازهای فلزی

  • مدیریت سایت گفت:

   لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست لینک کانال را کرده و فرصت های شغلی درج شده در سایت و کانال و اینستا را دنبال کنید. در صورت درج آگهی مرتبط با دفتر موسسه تماس بگیرید

 9. ابراهیم عساکره گفت:

  استا عایق پشم سنگ حرارتی هستم دنبال کار درعراقم درضم استا سندپلاسکار هم هستم

  • مدیریت سایت گفت:

   لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست لینک کانال را کرده و فرصت های شغلی درج شده در سایت و کانال و اینستا را دنبال کنید. در صورت درج آگهی مرتبط با دفتر موسسه تماس بگیرید

 10. مح گفت:

  بسیار عالی بود ارماتوربند هستم مایل به کاردر سلیمانیه هستم دارای ۱۷سال سابقه کار و۳۳سال سن دارم

  • مدیریت سایت گفت:

   لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست لینک کانال را کرده و فرصت های شغلی درج شده در سایت و کانال و اینستا را دنبال کنید. در صورت درج آگهی مرتبط با دفتر موسسه تماس بگیرید

 11. حسن گفت:

  سلام کار من کابینت سازی هستش از صفر تا صد به صورت حرفه ای بلدم شرایط کار رو محبت میکنید راهنمایی کنید یا اینکه کار برای من هست سابقه کاری من هم بالای ۱۵ سال هستش

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . نیروی کابینت کار جذب و اعزام شدند . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست لینک کانال را کرده و فرصت های شغلی درج شده در سایت و کانال و اینستا را دنبال کنید. در صورت درج آگهی مرتبط با دفتر موسسه تماس بگیرید

 12. سعید احدی گفت:

  سلام خسته نباشید
  تراشکار و جوشکار حرفه‌ای در خدمات اتومبیل خصوصا سرسیلندر هستم آیا در این زمینه فعالیت میشه کرد قبلا از همکاری شما صمیمانه سپاسگزارم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست لینک کانال را کرده و فرصت های شغلی درج شده در سایت و کانال و اینستا را دنبال کنید. در صورت درج آگهی مرتبط با دفتر موسسه تماس بگیرید

   • حسن گفت:

    بنده اقای حسن مختاری دارای مدرک فنی می باشم وعلاقه زیادی به کار در زمینه خودم ویا سایر رشته های دیگر را دارم وخیلی زود هم یاد میگیرم پس بنابراین یک لطفی در حق من انجام دهید من خیلی دوست دارم در خارج از کشورم با درامد بالا کار کنم

 13. فروغی حسین گفت:

  سلام خسته نباشین
  بنده دارای گواهینامه پایه یکم و گواهینامه ویژه جرثقیل هستم
  ۵سال سابقه کار دارم با دستگاهای چپوقی،تلسکوپی،بوم خشک زیر ۱۵۰ تن کارکردن
  ۰۹۱۶۵۰۹۹۱۱۶
  فروغی

 14. علی نظریان گفت:

  سلام وقت بخیر من گچکار و ابزارزن هستم کار گچواری هم هست واسه من پاسپورت هم دارم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیرل نیروی گچکار عراق تکمیل شد .لطفا سایت کانال و یا اینستا را چک بفرمایید تا در صورت در خواست اقدام کنید

 15. Mehdi گفت:

  سلام وقت بخیر الان در سلیمانیه هستم کار برای کابینت و خیاطی به صورت استاکاری ایا فعالیت میتوان کرد؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر نیروی ام دی اف و رویه کوب مبل برای عراق تکمیل شد .لطفا سایت کانال و یا اینستا را چک بفرمایید تا در صورت در خواست اقدام کنید

 16. محسن امیرخانی گفت:

  سلام من یک کترینگ غذای اماده میخاستم در کشور عراق راه اندازی کنم آیا غذای ایرانی مورد استقبال قرار میگیرد؟میزان سرمایه چقدراست؟بهترین شهر برای اینکار کدام است؟

 17. منصوری گفت:

  با عرض سلام.
  امکان کار برای شغل رویه کوبی مبل،شامل تعمیرات، تعویض پارچه،وکار در تولیدی مبل در عراق وجود داره؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر بله . نیروی رویه کوب جذب و اعزام شد . لطفا سایت و کانال را دنبال کنید تا در صورت درخواست کارفرما و درج آگهی مطلع شوید

 18. سلام سفت کار ساختمان و جوشکار والت پست ساختمان عایقکار ایزوگام هستم جویای کار در عراق برای من کار هست از توجه شما ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا عضو کانال ,پیج اینستا شوید و یا سایت را چک کنید تا در صورت درج آگهی مطلع شویدتمام فرصت های شغلی در اینستا سایت و کانال تلگرامی درج می شود

 19. من خیلی دوست دارم در خارج از کشور برای کسب درامد بالا کار کنم چون من فنی کار هستم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا عضو کانال ,پیج اینستا شوید و یا سایت را چک کنید تا در صورت درج آگهی مطلع شویدتمام فرصت های شغلی در اینستا سایت و کانال تلگرامی درج می شود

 20. با سلام ایاد کریم پور استاد کار تمام کارهای حرفه ای مانند جوشکار برقکار صنعتی و ساختمانی و لوله کشی وغیره و استاد کار کابینت و کمد دیواری وغیره….. ودارای گواهینامه پایه یک هم هستم

 21. اصولیان گفت:

  دندانپزشک عمومی هستم ۱۶ سال سابقه کار در مطب خصوصی دارم در اهواز چگونه میتوانم در عراق کار کنم شرایط مهاچرت کاری چیست با سپاس

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر در خواست نیروی دنداپزشک نشده است اما در صورت تمایل و واجد الشرایط بودن برای سایر کشور ها می توان اقدام کرد

 22. سلام خداقوت..بنده تقریبا تخصصی ندارم ولی بازبان عربی تاحدودی واقفم چون عرب زبان هستم وتصمیم گرفتم برای کاروزندگی به کشوردوست وبرادرعراق مهاجرت کنم هرکاری باشه انجام میدم.بسیارسپاسگذارم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا عضو کانال ,پیج اینستا شوید و یا سایت را چک کنید تا در صورت درج آگهی مطلع شوید

 23. غلامرضا گفت:

  تراشکار هستم ۷سال سابقه کار دارم با گواهینامه فنی‌وحرفه‌ای

  • مدیریت سایت گفت:

   .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا شرایط شما بررسی شود

 24. سلام .۰۹۱۱۵۳۶۷۷۱۴تجربه ۱۷ سال نصب و سرویس وتعمیر کولر اسپیلت و لوازم خانگی و برقکاری ساختمان و سوله و کارگاه .در صورت نیاز اماده همکاری هستیم .

 25. فرامرز اسدیان گفت:

  با سلام …نقاش اتومبیل هستم جهت کار در سلیمانیه و یا اربیل …

 26. احمد گفت:

  سلام.برای رشته کارشناسی اناق عمل وضعیت کار چطوره؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود.

 27. جواد فتحی گفت:

  سلام من تکنیسین تاسیسات هستم وهم تجربه کاری در انواع جوشکاری دارم اما الان بیکارم و جویای کار هستم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود.

 28. اردشیر زمانی گفت:

  باسلام
  خسته نباشید بنده لیسانس عمران با بیست سال سابقه اجرایی وپیمانکاری در زمینه کارهای ساختمانهای نیمه صنعتی واداری ومسکونی وفضلاب شهری وصنعتی وسیویل تجربه سرپرست کارگاهی دارم ومایل در کشورهای عراق وکویت و عمان وقطر وبحرین مشغول باشم لطفا راهنمایی کنید

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود. در صورت واجد الشرایط بودن برای آلمان و عراق می توانید اقدام نمایید

 29. ز ضا گفت:

  سلام و درود
  رنگکار چوب هستم فوق حرفه ای دارای گواهی مهارت فنی حرفه ای،اشنایی و فعالیت با ایتالیایی،اسپانیایی،ترک، ایرانی،پولیش،اپوکسی،اکلریک و…… با ۲۷سال سابقه و تجربه و خوشنام بودن در تحویل پروژه های واگذار شده با بهترین کیفیت دربهای لابی،کابینت تمام چوب در انواع رنگ،درب های لوکس،پله گرد و…. لطفا راهنمایی کنید با رزومه سابقه و تجربه کاری ک دارم امکان فعالیت و کسب درآمد برای خانواده ام رو در سلیمانیه یا شهر دیگه ای از عراق دارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در زمینه کار شما جذب نیرو داشتیم و اعزام شدند . لطفا سایت و کانال را دنبال کنید تا در صورت درج آگهی مشابه اقدام نمایید

 30. سلام جوشکار اسکلت وبنا هستم ودرهمه امورات ساختمانی سررشته دارم آماده همکاری در سلیمانیه عراق هستم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *