به این مطلب رای دهید
[تمام آرا: 71 میانگین آرا: 3.8]
اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت

ویزای اقامتی  اوکراین از طریق ثبت شرکت

این ویزا برای کسانی مناسب می باشد که میخواهند از مزایای بیشمار کارواقامت درکشور اوکراین بهره مند شود .در واقع شما اقامت اوکراین را خواهید گرفت که ازراه های متعددی به اقامت دائم و یا حتی پاسپورت منتهی می شود .در سال های اخیر و مخصوصا چند ماه گذشته تقاضا برای دریافت این نوع از ویزا به شدت افزایش یافته و حتی شهروندان کشورهایی همانند ترکیه ( که مقصد بسیاری از ایرانیان برای کار و اقامت است ) ، اذربایجان و ... به دنبال دریافت آن هستند .

به طور کلی با این نوع از ویزا شما امکان کار و اقامت به مدت سه سال برای خود و افراد خانواده تان ( با پرداخت بسیار جزئی به ازای هرنفر) را فراهم اورده ،ضمنا قابل ذکر است که نیازی نیست شما در بیزنس خود مشغول به کارباشید ، بلکه میتوانید در مجموعه ای دیگر به عنوان کارمند استخدام شوید و در بسیاری از موارد دیده شده متقاضیان ثبت شرکت در سال اول برای اشنایی با محیط همین روش را در نظر میگیرند .

علاقه کار آفرینان و سرمایه گذاران برای ثبت شرکت در کشور اوکراین مخصوصا در سال های اخیر به شدت رو به افزایش گذاشته به همین خاطر برای شما عزیزان اطلاعاتی در خصوص ثبت شرکت در اوکراین ، چگونگی ثبت شرکت در اوکراین ، مزایای ثبت شرکت در اوکراین ، زمان ثبت شرکت در اوکراین ،موانع ثبت شرکت در اوکراین و امتیازاتی که در اینده از طریق ثبت شرکت در اوکراین به شما بزرگوارن داده میشود را خدمت تان عرض مینماییم .

 

مزایا و محاسن ثبت شرکت در اوکراین

 1. با توجه به احتمال بسیار بالای عضویت اوکراین در شینگن در حال حاضر شما شانس گرفتن این ویزا را با مبلغ بسیار ناچیز  دارید ( همین امر باعث شده تعداد بسیاری از شهروندان سایر کشورها برای گرفتن اقامت این کشور تا قبل از تغییر قوانین اقدام نمایند
 2. حقوق و مزایای یکسان با شهروندان اوکراینی
 3. امکان کار برای خود و افراد خانواده تان درشرکت خودتان یا در شرکتی دیگر
 4. امکان تحصیل رایگان در دانشگاه ها و مدارس کشور برای خود و افراد خانواده
 5. در صورت تولد فرزند در خاک اوکراین امکان گرفتن اقامت دائم و در نهایت کسب پاسپورت
 6. در صورت کسب اقامت دائم ( پس از کسب اقامت موقت ) وپرداخت مالیات میتوانید از حمایت های مالی دولتی برای توسعه فعالیت تجاری خود استفاده کنید
 7. کلیه هزینه های پزشکی رایگان برای خود و خانواده
 8. کسانی که از طریق ازدواج اقامت میگیرند همانند اکثر کشورهای جهان میتوانند برای دریافت پاسپورت اقدام نماییند و پس از ان بدون دریافت ویزا به بسیاری از کشور های دیگر سفر کنند و اقامت کاری در کشورهایی مثل کانادا ، المان ، انگلستان و ... دریافت نمایند
 9. اخذ پاسپورت اوکراینی بعد از اقامت دائم ( در صورت داشتن شرایط )
 10. هزینه پایین زندگی نسبت به بسیاری از نقاط جهان

( قابل ذکر است شما برای ثبت شرکت در ابتدا نیاز به کفیل اوکراینی دارید که پس از مدت کوتاهی سهام او نیز باید به شما واگذار شود )

زمان لازم جهت ثبت شرکت در اوکراین

این زمان در صورتی که کلیه مدارک بدون نقص ، واقعی و دلایل موکل برای ثبت شرکت در اوکراین قابل قبول باشد به وسیله وکلای ما  حدود یک ماه میباشد که بدون اغراق کم ترین زمان لازم برای انجام اینکار میباشد.

موانع ثبت شرکت در اوکراین

میتوان گفت که دو دلیل اصلی برای رد شدن پرونده ها وجود دارد:

 1. به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان از سایر کشورها انتخاب افراد برای دریافت این ویزا کمی سخت میشود ( در این خصوص مشاورین ما به شما راهنمایی های لازم را خواهند داشت )
 2. نتوانید دولت اوکراین را قانع کنید که شرکت شما به صورت واقعی مشغول به کار خواهد بود و آن ها احتمال دهند شرکت شما صوری است ( که در این مواقع هم مشاورین ما با راهنمایی های خود نسبت به رفع این سوظن به شما کمک خواهند کرد .)
  در ادامه بخوانید ↓↓↓