اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

شما می توانید با ثبت شرکت در اسپانیا از مزایای بی شمار این کشور استفاده نمایید, در اینجا ما به اختصار توضیحاتی در مورد ثبت شرکت در اسپانیا ,چگونگی ثبت شرکت در اسپانیا,امتیازات ثبت شرکت در اسپانیا,محاسن ثبت شرکت در اسپانیا ,معایب و مشکلات ثبت شرکت دراسپانیا به شما ارائه میدهیم.

شما میتوانید با ثبت شرکت در اسپانیا و5سال اقامت (اقامت موقت) به اقامت دائم این کشور دست یابید.دولت نیز به متقاضیان ثبت شرکت و خود اشتغالی در اسپانیا امکانات بسیاری از جمله وام ها و تسهیلات بانکی ارائه می دهد گرچه این شرایط برای همه داوطلبین ثبت شرکت مهیا نیست و علت اصلی آن سخت شدن ثبت شرکت در اسپانیا می باشد.داوطلب ثبت شرکت ودرواقع همان خود اشتغال باید اثبات کند به طور تقریبی برای خانواده ای با حداقل یک فرزند درآمدی بیش از 4هزار دلار( ماهانه) در ایران دارا بوده و بیزنس آن در طول زمان سود آور بوده باشد.

واقعیت این است که دولت آن کشور در پرونده های ثبت شرکت در اسپانیا بسیارسخت گیر شده و متقاضی باید طرح توجیهی  بسیارقوی ارائه دهد که البته معمولا طرح توجیهی قابل قبولی از سوی داوطلبین ارائه نمی شود! ویا وضعیت مالی آنها انطباقی با طرح توجیهی آنها ندارد واین مانع اصلی ثبت شرکت اسپانیا می باشد. از دیگر دلایل عدم موفقیت در ثبت شرکت این است که در مشاغلی که مربوط به فناوری و تکنولوژی می باشد متاسفانه ما در سطح پایین تری هستیم و فناوری و تکنولوژی در آن کشور به روز تر بوده و قابلیت رقابت با آنها را نداریم که این قضیه حتی در بخش کشاورزی هم کاملا مشهود است.قابل ذکر است که بخش دامپروری و کشاورزی در اسپانیا بسیار سودآور می باشد و در عین حال هزینه بیشتری را برای شروع نیز نیاز دارید.هرچند که در تولید محصولات ارگانیک شاید حرفی برای گفتن داشته باشیم, زیرا نیاز چندانی به فناوری ندارد در مجموع بخش کشاورزی و دامپروری اسپانیا بسیار پویا و فعال است و اگر در این صنعت دارای تجربه کافی هستیم, قطعاً اسپانیا کشور و مقصد مناسبی برای ما خواهد بود.شایان ذکر است که هزینه های ایجاد مراکز دامپروری و کشاورزی در اسپانیا به نسبت سایر کشورهای اروپایی پایین تر است ولی در عین حال به میزان قابل توجهی بالا تراز ایران است! که البته دلیل آن افزایش قیمت ارزهای خارجی می باشد.در واقع این بزرگترین مشکل در این بیزینس و فعالیت اقتصادی می باشد.

در ادامه بخوانید ↓↓↓