تحصیل در اسپانیا

تحصیل  در اسپانیا

موقعیتی که به تازگی(شهریور 97) برای عزیزان هم وطن به وجود آمده و قادر خواهند بود به طور همزمان از مزایای ادامه تحصیل  و کار در  اسپانیا استفاده نمایند, که بدین شکل از نگرانی های پیش آمده در خصوص تامین مالی خود (با توجه به افزایش و نوسانات  قیمیت ارز )جلوگیری نموده و هم چنان که به تحصیل می پردازند سابقه کار اروپایی نیز بدست آورند, پس هم اکنونازاین فرصت پیش آمده نهایت استفاده را نمایید.

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به صورت فشرده و کوتاه مدت :

طول دوره تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در حالت عادی  2 سال می باشد که شما میتوانید این مقطع را به صورت فشرده در طی 1 سال بگذرانیدکه در وقت و هزینه شما تاثیر بسزایی دارد ,در عین حال دانشجو می تواند تحصیل در مقطع فوق لیسانس را به صورت عادی یا فشرده , خود انتخاب نماید . 

شرایط تحصیل در مقطع دکترا و اخذ اقامت دائم  :

 تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا فرصت طلایی را برای متقاضیان بوجو آورده تا  با هزینه بسیار اندک امکان اخذ اقامت دائم برای خود و خانواده فراهم نمایند.

دانشجویان در سال اول اجازه کار پاره وقت ( 20 ساعت در هفته ) را دارند و بعد از اتمام سال اول , امکان تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار و تبعا کارتمام وقت را خواهند داشت ( 1سال ویزای دانشجویی و کار نیمه وقت  و دوسال با ویزای کار و شغل تمام وقت ) همچنین با 5 سال اقامت در اسپانیا ,امکان اخذ اقامت دائم  این کشور را خواهید داشت . لازم به ذکر است تحصیل در اسپانیا در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا نیاز به ارائه مدرک آیلتس ندارد  همچنین در قیاس با سایر کشور های اروپایی هرینه های تحصیل بسیار اندک است.این نوع تحصیل (تحصیل بهمراه کار تمام وقت ) قبلا وجود نداشته پس از این فرصت بوجود امده نهایت استفاده را بنمایید .
 
در ادامه بخوانید ↓↓↓