درباره ما

کاریابی بین المللی جام جم با بهره مندی از تیمی با دهها سال تجربه در چندین کشور دنیا خدمت گزار علاقه مندان به کار و اقامت در خارج از کشور می باشد . هدف ما شناسایی و جذب بهترین فرصت ها برای مستعدترین افراد می باشد .نمایندگان ما با اعتبار و تجربه ای که از دو دهه خدمت خالصانه به عزیزان هموطن به دست آورده اند می توانند بهترین مسیر را پیشنهاد و شما را در رسیدن به آن هدف تا آخرین گام همراهی نمایند.

این مجموعه با داشتن مجوز رسمی از اداره محترم تعاون ، کار و و رفاه اجتماعی می کوشد تا با شناختی کامل از توانایی ها و ضعف های متقاضیان در جهت توانمند سازی آنها به منظور رسیدن به اهداف خود آمادگی لازم را برایشان فراهم آورد. لذا با برگزاری کلاسهای زبان ( انگلیسی, فرانسه, آلمانی و روسی ) معرفی به مراکز آموزش فنی و حرفه ای و ... تلاش خود را بی وقفه ادامه میدهد.

همچنین مفتخریم با همکاری با جناب آقای دکتر احمدپور, رئیس انجمن کاریابی های خارجی ایران در خدمت متقاضیان کار و کارآفرینی درخارج از کشور باشیم. ما با کمک نمایندگانمان در کشورهای کانادا, استرالیا, آلمان, انگلستان, اوکراین, اسپانیا,عمان و عراق آماده ایم تا سریع ترین و بهترین روش را متناسب با شرایط شما پیشنهاد داده و شما را تا قدم آخر همراهی نماییم .