به این مطلب رای دهید
[تمام آرا: 1925 میانگین آرا: 3.9]
بهترین راهنمای کار در عمان ۲۰۱۹ با حقوق بالا برای ایرانیان
در این مقاله شما با کار در عمان برای ایرانیان ۲۰۱۹, فرصت‌های کار در عمان و به‌طور کل ویزای کار عمان (Oman working visa) آشنا خواهید شد. پس از مطالعه این مقاله چنانچه سؤالی داشتید کارشناسان ما در قسمت کامنت ها پاسخگو خواهند بود.
لازم به ذکر است که بخش‌های زیر به‌صورت منظم به‌روزرسانی خواهد گردید و همچنین بخش‌های جدیدی نیز به آن افزوده خواهد شد.
پیشنهاد ویژه ما به شما ارسال رزومه‌تان است تا به‌صورت کاملاً رایگان شرایط شما به‌صورت دقیق برای کار در عمان موردبررسی قرار گیرد

پرچم عمان /ویزا

کشور عمان

عمان (Oman) که از کشورهای همسایه ایران محسوب می‌شود (مرز آبی مشترک با ایران) دارای پیوندهای تاریخی، مذهبی و فرهنگی بسیاری با ایرانیان است. ازاین‌رو بسیاری از هم‌وطنان در میان کشورهای حاشیه خلیج‌فارس این سرزمین را مقصد زندگی و کار خود در نظر گرفته‌اند و کار در عمان در منطقه از دیرباز متقاضیان زیادی داشته است. این کشور ۵/۲ میلیون نفری که پایتخت آن مسقط می‌باشد از سطح رفاه بسیار بالایی برخوردار است و سرانه درآمد آن برای هر نفر حدود ۲۰۰۰ دلار می‌باشد.

ویزاهای کاری عمان

سالانه تعداد بسیاری از متقاضیان کار از سرتاسر جهان (آمریکا، هند، فیلیپین، پاکستان) به کشور عمان آمده و در صنایع مختلفی ازجمله نفت و گاز، کشتیرانی، ساختمان، خدمات و… مشغول بکار می‌شوند (تقاضای کار در عمان و جذب نیروی کار در عمان در سال‌های اخیر بسیار زیاد شده است). همان‌طور که در بالا اشاره شد کار در عمان خصوصاً در دو گروه فنی و مهندسی و پزشکی همواره متقاضیان بسیاری دارد.

کار در عمان چگونه است؟

کار در کشور عمان بدین گونه است که کارفرمایان نیروی کار موردنیاز را اعلام می‌دارند و کارجویان یا به‌صورت مستقیم وارد کشور می‌شوند (معمولاً مشاغل کارگری) یا مصاحبه انجام می‌شود که هم‌سطح زبان شخص متقاضی سنجیده شود و هم ازنظر تخصص ارزیابی می‌گردد. مصاحبه‌ها در رده‌های شغلی میانه پس از ارسال مدارک و مستندات معمولاً به‌صورت اینترنتی صورت می‌گیرد.
توصیه ما به شما این است که از تقاضا (کار در عمان) برای مشاغل سطح پایین خودداری کنید زیرا این‌گونه مشاغل، داوطلبان بسیاری از سایر کشورها ازجمله (بنگلادش، پاکستان…) دارند به این خاطر کارفرماها دستمزد چندانی به کارجویان پرداخت نمی‌کنند و حقوقی که به این مشاغل تعلق می‌گیرد بسیار پایین‌تر از مشاغل با تخصص بالاتر می‌باشد.

پیشنهاد می‌کنیم در یک حرفه خاص دارای تخصص باشید، مثلاً مهندسی ساختمان، نفت، تأسیسات، مکانیک خودرو، جوشکار، برق‌کار ساختمان … این گروه‌ها شانس بسیار بالایی برای یک پیشنهاد کاری (Job offer) مناسب دارند. می‌توانید از طریق آموزشگاه‌های فنی حرفه‌ای در سطح کشور به این‌گونه تخصص‌ها دست‌یابید.
دیگر مسئله‌ای که در به دست آوردن شغل مناسب در کشور عمان (کار در عمان) حیاتی است، میزان سطح زبان کارجویان می‌باشد چراکه بسیار دیده‌شده شخصی با توانایی بالا فقط و فقط به دلیل ندانستن زبان انگلیسی فرصت‌های کاری بسیاری (کار در عمان) را ازدست‌داده یا به همین علت سطح دستمزدش پایین آمده و حتی فرصت مذکور به شخص دیگری (با تخصص کمتر اما مسلط به زبان انگلیسی) داده‌شده است.

کار در عمان (ویژه گروه پزشکی)

دولت عمان به‌تازگی شروع به ساخت چندین مرکز درمانی در این کشور کرده تا نیازهای پزشکی خود و سایر همسایگانش را جبران نماید. این مراکز که با جدیدترین امکانات پزشکی روز تجهیز شده و دولت عمان از هیچ هزینه‌ای برای آن کوتاهی نکرده به‌شدت به تخصص‌های گروه پزشکی نیازمند است. به‌عبارت‌دیگر در حال حاضر نیاز به اکثر رشته‌های پزشکی برای کار در عمان می‌باشد؛ بنابراین کار در عمان و مسقط برای ایرانیان ۲۰۱۹ خصوصاً گروه پزشکی فرصت خوبی است برای هم‌وطنانی که به دنبال بالا بردن سطح رزومه و درآمد خود هستند
ویزای کار عمان (ویژه کادر پزشکی) ۲ ساله می‌باشد که پس‌ازآن در صورت توافق دو طرف می‌تواند (کار در عمان) تمدیدشده و این همکاری ادامه یابد.
به دلیل نیاز کشور عمان به کادر پزشکی هم‌اکنون فرصت مناسبی جهت استخدام در این بخش در کشور عمان وجود دارد.

مشاغل موردنیاز کادر پزشکی کشور عمان:

 • پزشکان متخصص:
  • متخصصین چشم
  • متخصصین قلب
  • متخصصین ارتوپد
  • متخصصین زنان و زایمان (ترجیحاً پزشکان خانم)
  • متخصص پوست
  • متخصص اطفال و …
 • دندان‌پزشک
 • کلیه پرستاران
  • پرستاران در بخش جراحی (دارای اولویت هستند)
  • پرستاران در بخش زنان و زایمان (دارای اولویت هستند)
  • پرستاران باسابقه کار در مراکز کاشت مو (دارای اولویت هستند)

زبان موردنیاز برای کار در عمان (ویزای کار عمان):

برای کار در عمان نیاز است به زبان انگلیسی مسلط باشید و دقت داشته باشید صرفاً صحبت کردن و (اسپیکینگ) ملاک نیست!
حداقل نمره آیلتس (IELTS) برای پزشکان ۵٫۵ و برای پرستاران ۵ است، بدیهی است که نمره بالاتر شانس بیشتری به متقاضی برای کار در عمان می‌دهد. دانستن زبان عربی و دارا بودن سابقه کار در کشور عمان می‌تواند شمارا در اولویت استخدام قرار دهد.ازآنجاکه زمان دریافت این ویزاها بسیار کوتاه می‌باشد (بین دو تا شش ماه) فرصت چندانی برای آماده‌سازی داوطلبینی که سطح زبان پایینی دارند وجود ندارد.در صورت تمایل به شناخت آزمون آیلتس و دسترسی به نکات کلیدی جهت کسب نمره مورد نظر در اینجا کلیک کنید .
در موارد خیلی نادر که شرکت‌های ایرانی در عمان درخواست نیرو از کاریابی می‌کنند پیشنهاد کار در عمانکه در این مورد عموماً نیاز به دانش زبانی بالایی نیست.

**********************************************************************

لازم به ذکر است که دریافت ویزای کار عمان به‌تنهایی موجب اقامت دائم (اقامت عمان) یا دریافت پاسپورت نمی‌گردد. درواقع این ویزا مناسب متقاضیانی است که امکان دریافت ویزای کار آلمان یا انگلستان را به هر دلیلی نداشته و یا داوطلبین جوانی که هدف آن‌ها فقط کسب درآمد برای مدت‌زمان مشخصی باشد و کار در عمان را به‌عنوان بالا بردن رزومه (cv) یا پس‌انداز هزینه انتخاب می‌کنند. چراکه کارفرمایان (پس از پایان مدت قرارداد) هیچ تعهدی مبنی بر استخدام دوباره متقاضیان ندارند.
به‌طور کل درآمد در کشور عمان بسته به سوابق کاری و رشته کاملاً متغیر است.
اگر شما متمایل به کسب اقامت از طریق کار می‌باشید، ویزای کار آلمان و یا ویزای کار انگلستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

**********************************************************************

ارزیابی متقاضیان کار در عمان:

کار در عمان و مسقط

برای استخدام در گروه پزشکی کشور عمان (کار در عمان برای پزشکان) شما نیاز به انجام مصاحبه دارید، این مصاحبه در ابتدا از طریق اینترنت می‌باشد، سپس کارفرما نیاز به مصاحبه حضوری با شما دارد، شما موظفید تا در اسرع وقت خود را به عمان رسانده و در این گفتگوی دوطرفه شرکت نمایید.
توجه داشته باشید برای کار در عمان به‌عنوان پزشک شما می‌بایست در امتحان پرو مترک (Prometric) قبول شوید، این امتحان دارای سه مرحله می‌باشد که با قبولی در دو بخش وارد مرحله نهایی می‌شوید (هزینه امتحانات برخلاف بعضی دیگر از کشورها بر عهده کارجو می‌باشد).

کار در عمان ۲۰۱۹ و همراهی خانواده:

متقاضیان کار در عمان این امکان رادارند که افراد خانواده خود را به این کشور آورده وزندگی کنند. درعین‌حال باید دقت داشته باشید که عمان کشور ارزانی نمی‌باشد! و شاید در این صورت قادر به پس‌انداز زیادی نباشید.
در این موارد به متقاضیان توصیه می‌کنیم همسر آن‌ها نیز با کسب اجازه و طی مراحل قانونی در آنجا مشغول به کار شوند و یا از همین ابتدا کاریابی برای شما و همسرتان به دنبال کار باشد، این روش برای شما درنهایت ارزان‌تر، مطمئن‌تر و سریع‌تر خواهد بود.

اسکان در کشور عمان :

در حالت معمول کارفرما هیچ‌گونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه مسکن شما ندارد. معمولاً اگر از اتاق‌های گروهی (۴ یا ۶ نفره) استفاده نمایید، هزینه اسکان را خود کارفرما پرداخت کرده و یا مبلغ ناچیزی دریافت می‌کند.اگر تجربه و رزومه کاری شما برای کار در عمان به‌طوری خاص و قابل‌قبول باشد در شرایطی هزینه اسکان و حتی خوردوخوراک شمارا کارفرما پرداخت می‌کند که در آن صورت می‌توانید پس‌انداز قابل‌توجهی داشته باشید.

**********************************************************************

کاریابی بین‌المللی جام جم با داشتن سابقه‌ای درخشان در امر اخذ ویزاهای کار عمان / انگلستان/ آلمان و عراق آماده خدمت‌رسانی به متقاضیان کار می‌باشد
شما در این مقاله باکار در عمان، شرایط، الزامات (زبان و سابقه کار) آشنا شدید. درصورتی‌که سؤالی در این زمینه کار در عمان دارید یا می‌خواهید بدانید رشته‌تان در لیست مشاغل موردنیاز عمان ۲۰۱۹ است با ما تماس بگیرید یا در قسمت کامنت ها سؤال را مطرح کنید تا در اسرع وقت کارشناسان پاسخگو باشند.

355 دیدگاه ها

 1. پیمان گفت:

  با سلام من استاد کار قنادیم شرایط کارقنادی در عمان چجوری است لطفا راهنمایی کنید

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر برای عراق شرایط شما مناسب تر است . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست لینک کانال را کرده و فرصت های شغلی درج شده در سایت و کانال و اینستا را دنبال کنید

   • ولید گفت:

    سلام من استادmdf کاری هستم زبان من عربی هست در زمینه ی کاری من در عمان میتوان کار کرد

    • مدیریت سایت گفت:

     برای ام دی اف برای عراق می توانید اقدام نمایید . عمان متاسفانه خیر

     • niloufar گفت:

      با عرض سلام بنده نیلوفر معینی کارشناس ارشد روانشناسی هستم و مربی باشگاه با مدرک ، وضعیت کار در این دورشته در عمان به چه صورت هست؟

     • مدیریت سایت گفت:

      وقت بخیر رشته روان شناسی جزو رشته هایی است که متاسفانه ویزای کار صادر نمیشود

   • زهره عباسی گفت:

    سلام من کارشناس علوم ازمایشگاهی هستم و ۴سال سابقه کار دارم و نمونه گیر حرفه ای هستم ،میتونم برای کار در عمان اقدام کنم

    • مدیریت سایت گفت:

     وقت بخیر لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود .

   • ali گفت:

    سلام،مهندس شیمی پالایش نفت هستم ۲۷ ساله ولی رزومه کاری ندارم،مربی شنا و منجی غریق هم هستم،،،آرایشگر هم هستم،،، لطفا راهنمایی کنید تو این زمینه ها ویزای کار میتونم بگیرم واسه عمان؟

  • علی امامی گفت:

   من مهندس کشاورزی و ۴۸ ساله هستم و دارای ۱۲ سال سابقه کار در زمینه فضای سبز در صنایع عسلویه هستم . زبان انگلیسی ام مت سط است شرایط کاریابی در عمان برایم چگونه است .

   • مدیریت سایت گفت:

    وقت بخیر متاسفانه برای عمان در حال حاضر پذیرش برای رشته های پزشکی و پرستاری می باشد

 2. سلام من تخصص کامل دراکتشاف وحفاری نفت باسابقه کاری درآرامکوعربستان.گازپروم روسیه وکشورهای…. رادارم وبه زبان انگلیسی کاملا تسلط دارم خواستم ببینم روزمه کاری رو چطوری به شرکتهای نفتی عمان ارائه میدید

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا به شماره موبایل ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . رزومه را پر و مجدد ارسال نمایید

  • اسی گفت:

   سلام و وقت بخیر.من ۳۳ ساله هستم،و کارشناس تربیت بدنی و کارشناس ارشد مدیریت ورزشی.
   در حال حاضر شغلم آتش نشان هست و در کنار آن مربی بدنسازی هستم.عضو اسبق تیم ملی دوومیدانی کشور بودم و علاوه بر قهرمانی های بسیار در سطح کشور،چندین مدال بین المللی نیز دارم.
   آیا در زمینه شغلی من ( آتش نشانی) و مربی ورزشی میشه شغل مناسب پیدا کرد

   • مدیریت سایت گفت:

    وقت بخیر متاسفانه در حال حاضر خیر . رشته و مهارت شما در لیست درخواستی نمی باشد .

   • محمدسالاری گفت:

    سلام من استادکار برق ساختمان و صنعتی هستم برای کار در عمان لطفا من را راهنمایی کنید ممنون

    • مدیریت سایت گفت:

     وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است .

 3. ناصر شعبانی گفت:

  من سر اشپز به مدت سه سال دبی و یک سال عمان کار کرده ام احتیاج به کار در کشور های عربی دارم

 4. عیسی گفت:

  بنده دارای مدرک برقکاری ساختمان و ۶ سال سابقه کاری و سابقه کار به مدت ۱۰ سال بر روی ماشین الات سنگین مثل تریلی و جرثقیل کارگاهی و متحرک و ماشینی هستم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . برای عراق فرصت های شغلی متعاقبا اعلام میشود . لطفا سایت و شبکه های اجتماعی را چک بفرمایید در صورت نیاز به تخصص جنابعالی با دفتر موسسه تماس بگیرید

   • ببخشید من ی سوال چند روز پیش ی سا پرسیم.جواب ندادی اگه جوابم بدین ممنون می شم با تشکر

    • مدیریت سایت گفت:

     وقت بخیر لطفا در ساعات اداری با دفنر موسسه تماس بگیرید.

     • Kasra گفت:

      )
      سلام و وقت بخیر میخواستم بدونم من لیسانس مهندسی مکانیک دارم و دارای ایلتس ۶٫۵ قصد دارم به کشور های حوضه خلیج فارس کار کنم میخواستم بدونم کاری که در حرفه من که مهندسی مکانیک هست میتونم اقدام کنم یا نه

     • مدیریت سایت گفت:

      وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است . لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا شرایط شما برای آلمان و عراق دقیق بررسی شود .

   • داود گفت:

    سلام وقت بخیر من استاد کار سنگ ونما ساختمان هستم فرصت شغلی در عمان وجود دارد برای کار کردن یا خیر

    • مدیریت سایت گفت:

     وقت بخیر لطفا عضو کانال ,پیج اینستا شوید و یا سایت را چک کنید تا در صورت درج آگهی مطلع شوید

  • سرور گفت:

   سلام خوبید
   میتونید برای کار در عمان یا کشورهای عربی بهم کمک کنید.
   دارای سابقه کار بالا و دکترای پلیمر که فقط رساله باقی مانده است.با تشکر

 5. مریم گفت:

  با سلام من دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان و مدرک فتی حرفه ای دیزاین مو (شینیون)با ۷سال سابقه کار هیتم آیا با این شرایط شانسی برا ورود به کشور عمان و کار دارم.؟

 6. مجتبی گفت:

  باسلام .بنده دانشجوی دکترت رشته فیزیولوژی ورزشی هستم ،قهرمان ورزشی رشته کشتی.داور ممتاز و مربی فدراسیون کشتی .مربی رسمس فدراسیون بدنسازی کشور.مدرس دانشگاه هستم.آیا فرصت شغلی در عمان برای من وجود دارد؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود. در صورت داشتن سابقه کار مرتبط می توان برای دیگر کشورها اقدام کرد

 7. YAZDAN گفت:

  سلام خسته نباشید من مدرک دیپلم برق صنعتی مدرک فنی حرفه ایی دارم مال سال ۸۷ است ولی سابقه کار در این رشته ندارم ایا می تونم درخواست کار بدم وببخشید کارفرماه در عمان ایرانی هستند یا عمانی و هزینه ویزای کاری عمان چقدره است ,وایاباید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید یاخیر باتشکر ازشما

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .متاسفانه شرایط ویزای کار عمان را ندارید .برای عراق شرایط شما مناسب تر است . برای عراق اگر کارفرما ایرانی باشد خیر در غیر این صورت باید مکالمه روان به زبان انگلیسی یا عربی مسلط باشید. از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست لینک ها را کرده و فرصت های شغلی درج شده در سایت ,کانال یا اینستا را دنبال کنید

   • کامیار گفت:

    سلام
    من پزشک هستم
    فوق تخصص گوارش
    شرایط کار در عمان چجوریه؟

    • مدیریت سایت گفت:

     وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا شرایط شما دقیق بررسی شود

 8. خسروی گفت:

  سلام عرض ادب ببخشید برای کسی که مدرک فنی حرفه ای در رشته رنگ ساختمان درجه ۲ ایا برای این رشته درعمان شرایط کاری هست یاخیر و کسی که زبان انگلیسی ضعیف باشه مشکلی نداره باتشکر ممنون مرسی

 9. سلام من دکترای داروسازی دارم و صاحب داروخانه هستم شرایط کاری در عمان چطوره؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا شرایط شما دقیق بررسی شود

 10. Shayan گفت:

  سلام ببخشید من ب زبان عربی تسلط کامل دارم ولی کارم ازاد هست خواستم ببینم که در کشور های عربی برای من کار هست؟مثلا کار در رستوران یا راننده اژانش یا نگهبان

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در صورت داشتن سابقه کار فنی و ساختمانی . عضو کانال تلگرامی شوید تا از درج آگهی ها مطلع شوید

   • Bita گفت:

    سلام من متخصص ارتودنسی هستم آیا در حیطه دندانپزشکی متخصصین امتیاز بالاتری برای پذیرش دارن؟ و اینکه تخصص بنده اونجا نیاز هست؟

    • مدیریت سایت گفت:

     وقت بخیر . .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا برای سایر کشورها بررسی شود

 11. صادق قربانی گفت:

  با سلام
  بنده در رشته برق ساختمان و سیستم های هوشمند ساختمان و نورپردازی مدرن تخصص دارم.
  سطح زبان انگلیسی هم متوسط.
  ایا امکان کار در عمان هست؟
  سپاسگزارم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر متاسفانه در حال حاضر پذیرش عمان اکثرا در رشته های پرستاری و پزشکی می باشد .در صورت داشتن سابقه کار بالا و مرتبط, برای المان میتوان اقدام کرد . لطفا در تلگرام یا واتساپ موسسه در خواست فرم رزومه کنید

 12. YAZDAN گفت:

  سلام من مدرک برق صنعتی در فنی حرفه ای دارم وسابقه کار ندارم ولی دارم مدرک نقاش ساختمان در فنی حرفه ای میگذرانم سوالم اینه برای نقاش ساختمان کار هست و ایا باید به زبان انگلیسی تسبلط کامل داشته باشم زبان عربی هم باید مسلط باشیم ممنون مرسی

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا به شماره تلگرام موسسه پیام داده و درخواست لینک کانال را کنید تا در صورت درج آگهی برای عراق مطلع شوید

 13. شهرام گفت:

  با سلام واحترام
  اینچانب با سابقه کاری ۱۸ سال مهندس برق در زمینه برق وتاسیسات مرتبط نگه داری وتعمیرات موتور خانه سیستم سرمایش وگرمایش اسانسور پله برقی عیب یابی دستگاه های برقی
  ۱۲ سال سابقه کاری در بخش نفت وگاز
  ۶ سال در بخش خصوصی در ارتباط با امور اجرایی برق
  سن ۵۵ سال
  زبان انگلیسی در حد محاوره ومتون فنی انگلیسی
  ایا جهت کار میتوانم ویزای کاری اخذ کنم
  با تشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .با توجه به سن شما بعید به نظر میرسد و رزومه تان باید بررسی شود . لطفا درتلگرام موسسه درخواست فرم رزومه را کنید

 14. حامد گفت:

  با سلام من مدرک تحصیلی کارشناسی معماری دارم تسلط بر نرم افزار های کد و ۳d.. و همچنین مدرک جوشکاری از شرکت مپنا رو دارم.. حدود ۸ سال سابقه ساخت جرثقیل های صنعتی رو دارم اما هیچ بیمه ای برام صادر نشده و قرار دادی نداشتم.. برای کار در عمان شما کدوم گزینه رو پیشنهاد میکنید؟ مدرک تحصیلیم یا جوشکاری؟

 15. سیدامیرحسین میرحسینی گفت:

  من کارم تاسیساته و۱۰ساله با بیمارستانهای تامین اجتماعی استان کارمیکنم وچندین بخشهایی راازتاسیسات روشخصااز۰تا۱۰۰به عهده دارم وهمچنین کارباچیلرهارو سرمایشی ازهرنوعش (جذبی وتراکمی )واقفم کاری میتونیدبرام انجام دهید تشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا در ساعات اداری با دفتر موسسه (۰۵۱۳۸۴۷۵۱۹۳ ) تماس بگیرید

   • میلاد گفت:

    سلام بنده مهندس تاسیسات حرارتی و برودتی ، راه اندازی و تعمیر موتورخانه و چیلر‌‌ هستم. سن ۲۵سال.ایا امکان کار در عمان هست؟ باتشکر

    • مدیریت سایت گفت:

     وقت بخیر متاسفانه در حال حاضر خیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا شرایط شما برای سایر کشور ها بررسی شود

 16. امینی تهرانی گفت:

  سلام بنده ۴۸سال دارم مهندس مکانیک خودروهای بنزینی هستم. حدود ۷ سال در کویت کار کردم آیا میتونم برای کار به عمان سفر کنم. در ضمن به زبان عربی هم مسلط هستن.سپاسگزارم

 17. شهرام گفت:

  با سلام واحترام
  با توجه به سابقه کاری وداشتن چندین مدرک بیاللملی تخصصی از مراجع معتبر داخلی وخارجی وبا عنایت به اینکه در حال حاضر کشور عمان نیروی فنی نیاز ندارد در حال حاضر در کشورهای منطقه ایا این نیاز دیده میشود

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . چه رشته ایی و چه سطح زبانی ؟ و چند سال سابقه کار مرتبط؟ در حال حاضر اولویت پذیرش برای عمان , نیروهای پرستار و پزشک است .مگر در مواردی خاص و رشته های خاص با سابقه کار بالا

 18. فرزاد گفت:

  سلام . بنده متقاضی کار در عراق و عمان هستم. تخصصم در امور مالی و حسابداری با ۱۵ سال سابقه هست. لطفا راهنمایی فرمایید . سپاس.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر متاسفانه رشته حسابداری جزو رشته هایی است که به سختی ویزای کار داده میشود مگر در مواردی که چندین سال سابقه کار مالی و زبان کاملا مسلط داشته باشید

 19. محمد گفت:

  سلام وقت بخیر ، من مهندسی نقشه برداری دارم ، با کمتر ۱ سال سابقه کاری ولی بیمه نداشتم ، واسه من کار هست با تشکر

 20. بابک محمدی گفت:

  سلام و احترام
  بنده مدت ۱۵ سال در زمینه پیمانکاری شبکه های مخابراتی و‌بستر فیبر نوری فعالیت مستمر دارم،میخوام بدونم برای بنده و‌شرکتم در عمان شانس فعالیت در این زمینه بصورت مستقل وجود داره؟؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر با توجه به اولویت پذیرش نیروی کار عمان در حال حاضر بعید به نظر می رسد . در صورت تمایل برای بررسی رزومه برای دیگر کشورها در تلگرام موسسه پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید

 21. بهاره گفت:

  سلام من کارشناس تغذیه هستم با ۱۶ سال سابقه بیمارستانی .به زبان انگلیسی هم تسلط کامل دارم .اگه میشه بنده رو در زمینه کار راهنمایی بفرمایین.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید

 22. Farid گفت:

  باسلام بنده فارغ التحصیل رشته پرستاری از دانشگاه جندی شاپور اهواز و با هفت سال سابقه کار در بیمارستان های مختلف و مسلط به زبان عربی هستم و همسرم فوق لیسانس کشاورزی با ۱۲سال سابقه کار و دوسال در کشور سودان میباشد.لطفا درصورتی که نیاز به نیروی پرستار و کارشناس کشاورزی در کشور عمان هست با تلفن و یا ایمیل زیر تماس بگیرید. باتشکر ۰۹۱۶۸۴۰۴۵۷۵ faraj.saadi1360 @yahoo.com

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . ویزای کار عمان برای شما امکان پذیر است .. لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . رزومه تان را براساس فرمت موسسه ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود

 23. Younessamak گفت:

  سلام بنده درکارنفتی قسمت بهره‌برداری ۱۲سال سابقه کاردارم لطفا راهنمای کنید چطورمیتونم برای کاردرکشورعمان اقدام کنم ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . مدرک تحصیلی و سطح زبان شما به چه صورت است؟
   لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)پیام داده و درخواستفرم رزومه کنید

 24. با سلام
  بنده نقاش ساختمان هستم و دارای مدرک فنی حرفه ای هستم جویای کار در کشور عمان هستم اگر کاری در این ضمیه برایم وجود دارد اطلاع دهید
  با تشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در حال حاضر متاسفانه خیر . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)پیام داده و درخواست لینک کنید تا در صورت درخواست نیرو برای عراق اقدام شود

 25. محمد گفت:

  سلام من طراح ، مدلساز و مجسمه ساز (اِلِمانهای شهری)هستم . تولیدکننده قطعات فایبرگلاس ، پلی استر و سمنت پلاست هستم . در صورت بسترسازی راه اندازی یک کارگاه تولیدی در کشور عمان آمادگی شراکت با شما را دارم .

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . جهت بررسی واجد الشرایط بود ن در زمینه ثبت شرکت عمان با دفتر موسسه تماس بگیرید

 26. پرویز مولایی گفت:

  سلام من آشپز هستم میخواستم برایه کار به عمان برم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر متاسفانه در حال حاضر خیر .. لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)پیام داده و درخواست لینک کنید تا در صورت درخواست نیرو برای عراق اقدام شود

 27. یونس سمک گفت:

  سلام
  بنده ۳۶سال سن دارم وتقریبا ۱۲سال سابقه کاردرشرکت نفت قسمت بهره برداری دارم که شامل اسیدکاری وسیمان کاری ونیتروژن وکویل تیوبینگ (لوله مغزی)هست که مسلط به این مواردی که ذکرکردم هستم لطفا من راهنمایی کنید چطورمیتونم اقدام کنم برای کاردرکشورعمان باتشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . مدرک تحصیلی شما چیست ؟.لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)پیام داده و درخواست فرم رزومه و لینک کنید تا رزومه شما بررسی شود

 28. رقیه گفت:

  سلام من تکنسین اتاق عمل هستم وهمسرم مهندس تاسیسات حرارتی وبرودتی واسه کار در عمان شرایطش رو داریم که اقدام کنیم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در حال حاضر اولویت پذیرش برای عمان , نیروهای پرستار و پزشک است و برای شما در صورت داشتن سابقه کار بالا امکان پذیر است . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید

 29. سعید گفت:

  با عرض سلام وادب بنده اپراتور ماشین الات سنگین هستم بیل مکانیکی لودر بلدوزر کامیون گواهینامه پایه یک هم دارم چطوری میتونم در عمان کار پیدا کنم لطفا با تشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در حال حاضر اولویت پذیرش برای عمان , نیروهای پرستار و پزشک است . . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)پیام داده و درخواست لینک کنید تا در صورت درخواست نیرو برای عراق اقدام شود

 30. حافظ گفت:

  سلام خسته نباشید.من فیتر پایپینگ هستم با ده سال سابقه کار در اکثر پالایشگاهها و پتروشیمی های کشور .زبان انگلیسیم قوی نیست چطور میتونم توی پروژهای نفت و گاز عمان شاغل بشم ؟؟
  ۰۹۱۶۸۹۰۰۵۹۷

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما بررسی شود

 31. با سلام واحترام کارشناس مامایی هستم با سابقه۲۱ سال تقاضای کار در کشور عمان را دارم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما بررسی شود

 32. رسول علیمردانی گفت:

  با سلام
  بنده دارای مدرک کارشناسی مهندسی نفت با معدل ۱۸ میباشم
  بیش از ۴ سال سابقه کار در گروه فاتح(طراحی و ساخت تجهیزات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی) دارم
  ایا امکان کار در کشورهای عربی بویژه عمان وجود دارد یا خیر؟
  با سپاس فراوان

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .در حال حاضر اولویت پذیرش برای عمان , نیروهای پرستار و پزشک است .اما با توجه به سابقه کار شما در زمینه نفت رزومه تان باید دقیق بررسی شود . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا برای آلمان – هراق و عمان بررسی شود

 33. علی اسماعیلوندی گفت:

  با سلام خسته نباشید ببخشید من یک پیمانکار ساخت و نصب اسکلت فلزی با کلی رزومه کاری شرکت های داخلی هستم و الان چون پروژه های کشورمان تعطیل و نیم تعطیل شده اند و نیاز به کار دارم از شما متخصصین خواهشمندم که من را راهنمایی کنید با تشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما بررسی شود. فرصت های شغلی ایی که در سایت یا اینستا یا تلگرام درج می شود را دنبال کنید

 34. امیر اشکان اصفهانیان گفت:

  من تخصص تکمیل پارچه های جین را دارم و ۱۲ سال سابقه کار

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما بررسی شود

 35. مصطفی گفت:

  سلام. من ۲۷ سال سن دارم. لیسانس عمران-آب دارم. با نقشه برداری بطور کامل آشنایی دارم. تقریبا ۵سال سابقه کار دارم(۲سال سابقه بیمه)
  بنظرتون شرایطم برای مهاجرت کاری به عمان مناسب هست؟
  ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در حال حاضر اولویت پذیرش برای عمان , نیروهای پرستار و پزشک است . . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما برای آلمان و اتریش بررسی شود

 36. فرشاد گفت:

  سلام من زبان انگلیسی روونی دارم، و مدارک لازم برای کشتیرانی رو هم دارم، آیا کاری برای من در عمان یا سایر وجود دارد؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در حال حاضر اولویت پذیرش برای عمان , نیروهای پرستار و پزشک است . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما برای بقیه کشورها بررسی شود

 37. سروش گفت:

  سلام من در رشته it فعالم و به شبکه،نصب دوربین های مداربسته،تعمیرات پرینتر و لپ تاپ و pc و زبان انگلیسی مسلطم،آیا کاری متناسب حرفه ی من هست تو عمان یا جای دیگه ای رو پیشنهاد میدین؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما بررسی شود

 38. وحیدرضا گفت:

  سلام من پزشک عمومی با سابقه کار۰ ساله در کلینیک و اورژانس بیمارستان هستم ولی به زبان انگلیسی مسلط نیستم. امکان مهاجرت و کار در عمان دارم ؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . بله لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما دقیق بررسی شود

 39. وحیدرضا گفت:

  ۲۰ ساله

 40. اسحق گفت:

  سلام
  من روانپزشک هستم
  میتونم اقدام کنم برای کار
  از نظر تجربه کار پزشکی به اندازه کافی دارم

 41. سلام . من تکنسین اتاق عمل هستم با مدرک لیسانس و ۵ سال سابقه کار
  حداقل دستمزد در عمان برای این رشته چقدره و اصلا کار برای این رشته در عمان هست؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .بله . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما دقیق بررسی شود

 42. نگار گفت:

  وقت بخیر بنده در زمینه QC/QA تجهیزات نفت و حفاری بیش از ده سال تجربه کاری دارم و خانم هستم آیا موقعیتهای کاری برای خانمها در عمان فراهم هست؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در اکثر اوقات متاسفانه درخواست نیرو برای متقاضیان آقاست و ضمنا در حال حاضر اولویت پذیرش برای عمان , نیروهای پرستار و پزشک است . . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما برای بقیه کشورها بررسی شود

 43. رضا گفت:

  سلام
  رضا هستم
  دیپلم برق الکتروتکنیک نظام قدیم دارم
  برق ساختمان و دوربین مداربسته و جوشکاری CO2 مهارت دارم‌
  شانسی برای کار در عمان یا کشوری دیگه دارم؟

  r.naemaee@gmail.com

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید

 44. مرضیه گفت:

  سلام من کارشناس کاردرمانی هستم ، از رشته های پیراپزشکی ، occupational therapy.
  ۵ سال سابقه کار مرتبط دارم، ایا رشته من از مشاغل موردنیاز در عمان هست یا خیر ؟ ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما دقیق بررسی شود.

 45. حامد گفت:

  مهندس عمران با ۴ سال سابقه کار در ایران
  ارشد برنامه ریزی شهری با یک سال سابقه کار
  البته پارسال فارغ‌التحصیل شدم .
  نجات غریق با ۷ سال سابقه کار
  باریستا با مدرک فنی حرفه ای
  آشپز فست فود با مدرک فنی حرفه ای
  اشنایی با زبان انگلیسی در حد آیلتس ۶

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما دقیق بررسی شود.

 46. سمانه شایسته گفت:

  من در قسمت بازرگانی و بیمه اتکایی شرکت هلدینگ تویوتا کار میکنم .. متقاضی کار در عمان هستم. لطف می کنید رزومه رو بفرستید.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما برای آلمان و عراق دقیق بررسی شود. برای عمان متاسفانه خیر

 47. لیلا گفت:

  سلام
  من پزشک فوق تخصص غدد هستم میخواستم بدانم در کشور عمان میزان درآمد پزشک فوق تخصص چه مبلغی می تواند باشه.
  چگونه با کارفرما عمانی باید آشنا شد و آیا قرار داد توسط وکلای شرکت شما انجام می شود؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . بله قرارداد از طریق دفتر موسسه انجام می گیرد . لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید.

 48. محمد گفت:

  سلام
  من تخصص در تعمیرات سیسستم تهویه مطبوع(کولر های گازی) با سابقه ۱۰ ساله دارم ۳ تا مدرک تاسسیسات پکیج و سیستم برودتی خانگی و صنعتی دارم زبان در حد ایلتس۵. چه طوری میتونین کمک کنین جهت کار در عمان

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در حال حاضر اولویت پذیرش برای عمان نیروهای پرستار و پزشکان هستند . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما برای بقیه کشورها بررسی شود

 49. مهدی گفت:

  سلام
  مهدی هستم ۲۳ سال کار در پروژه های صنعتی و نگهداری و تعمیرات تجهیزات فرآوری مس و آهن متقاضی کار در عمان

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود

 50. رسول علیمردانی گفت:

  با سلام
  من دارای مدرک مهندسی نفت و بیش از ۴ سال سابقه کار در ساخت تجهیزات پالایشگاه و پتروشیمی هستم خواستم ببینم در این رابطه فرصت شغلی در کشور عمان وجود دارد یا خیر؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در حال حاضر اولویت پذیرش برای عمان نیروهای پرستار و پزشکان هستند . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا رزومه ی شما برای آلمان و عراق دقیق بررسی شود

  • خسرو قهرمانی گفت:

   سلام
   متخصص بیهوشی با سابقه ۱۸ سال کار در اتاق عمل و ای سی یو و بیهوشی دندانپزشکی دارم
   خانم بنده متخصص زنان با ۱۶ سال سابقه کاری
   دخترم فارغ التحصیل دندانپزشکی بدون سابقه کار هست
   مدرک زبان نداریم ولی زبان انگلیسی خصوصا علمی خوب است
   لطفا راهنمایی کنید

   • مدیریت سایت گفت:

    وقت بخیر. لطفا در تلگرام و یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷) پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید رزومه را برای خود و همسرتان پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود.

 51. سهیل گفت:

  سلام.من لیسانس علوم ازمایشگاهی دارم و به زبان انگلیسی تسلط دارم.ولی سابقه کار ندارم…میتونم کار تو عمان پیدا کنم

 52. مهد گفت:

  سلام برقکار ساختمانی و صنعتی هستم .مسلط به زبان عربی.با ۱۸ سال سابقه کار حرفه ای که از این مدت ۷ سالشو بیمه رد کردم میخواستم در این مورد راهنمایی کنید

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در حال حاضر اولویت پذیرش برای عمان نیروهای پرستار و پزشکان هستند . برای عراق شرایط شما مناسب تر است . از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست فرم رزومه کرده و رزومه تان را ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود

 53. احمد گفت:

  سلام خسته نباشید، من مدرک کامپیوتر دارم، رشته ام گرافیک هست، میتونم برای کار در عمان مراجع کنم؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر متاسفانه در حال حاضر پذیرش عمان اکثرا در رشته های پرستاری و پزشکی می باشد .و برای رشته ی گرافیک فرصت شغلی نیست

 54. رضا گفت:

  باعرض سلام خدمت کارشناس محترم سایت
  وقتتون بخیر..ممنون میشم اگه بتونم از راهنمایی شما استفاده کنم
  عرضم به حضور شما که بنده کارشناس رشته علوم ازمایشگاهی هستم.۲۷ .۲۸ سالمه و۴٫۵ سالم هست سابقه کار در مراکز دولتی و خصوصی دارم.حتی سربازی بنده ک ۱۵ ماه بود هم در مرکز درماتی و خود ازمایشگاه بوده.سطح زبان قوی ندارم ولی پیگیر کلاس های خصوصی زبان هستم برای افزایش قدرت مکالمه
  در ضمن ازدواج هم کردم.میتونم همسرم هم ببرم با خودم..ایشونم علاقه به تحصیل در رشته دندونپزشکی دارن
  میتونم همه اینکارارو به انجام برسونم؟!حقوقم به قدری خواهد بود ک بتونم از پسش بر بیام؟!

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را خود و همسرتان پر و مجدد ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود

 55. علیرضا گفت:

  سلام من ۳۲ سالمه ، ۱۷ سال سابقه کارِ اجرای دکوراسیون داخلی اداری فروشگاهی تجاری و مسکونی mdf دارم
  میخواستم برای کار در عمان و عراق راهنماییم کنید ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   نیروی ام دی اف برای عراق تکمیل شد .لطفا سایت کانال و یا اینستا را چک بفرمایید تا در صورت در خواست اقدام کنید

 56. محمود انصاری گفت:

  سلام بنده ۳۱ ساله و داروساز هستم
  ممنون میشم برای مهاجرت کاری به عمان راهنمایی بفرمایید.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید

 57. سجاد گفت:

  سلام وقت بخیر
  کارشناس ارشد مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی هستم با ۱۴ ماه سابقه کار کارشناس کنترل پروژه در پارس جنوبی فاز ۲۲-۲۴ ، میخواستم ببینم فرصت شغلی در عمان مرتبط با این رشته هست
  ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان بعید به نظر می رسد زیرا اولویت پذیرششان پزشک و پرستار است . .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا برای سایر کشورها بررسی شود

 58. مريم عاشورى گفت:

  سلام
  پرستار هستم با تقریبا۴سال سابقه کار در بخش icu جراحی قلب ..
  و زبان انگلیسی در سطح خوب
  میخواستم راجع به کار در کشور های عمان و کویت ازتون مشورت بگیرم
  ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر پرستاران در صورت سابقه کاری خوب برای انگلستان – آلمان و عمان می توانند اقدام نمایند ..لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید

 59. بابک گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  آیا دولت عمان برنامه‌ای جهت پذیرش داروساز هم دارد؟ اگر بله تحت چه شرایطی؟
  من داروساز با ۶ سال سابقه کار هستم.
  پیشاپیش از پاسخگویی شما متشکرم.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 60. حسین گفت:

  سلام

  من ۳۵ ساله هستم و مهندسی نرم افزار دارم.

  ۱۰ سال سابقه کاری در خصوص مدیریت سایت و IT در شرکتهای مختلف خصوصی و دولتی دارم.
  از طرفی در شرکتهای حمل و نقل مشغول به کار بودم و در این شرکتها مسول سایت و طراحی تبلیغاتی و مدیر روابط عمومی بوده ام.

  در کنار این موارد در این شرکتها دربخش طراحی گرافیک و تبلیغات مشغول بکار هستم و همچنین همزمان مدیریت روابط عمومی این شرکت ها رو بعهده دارم.

  با توجه به اینکه از سال ۹۱ با آژانسهای مسافرتی همکاری میکرده ام و همزمان تورلیدر مسافران داخلی و خارجی بوده ام..

  بفرماید با این سوابقی که خدمتتون عرض کردم آیا میشه برنامه ریزی درخصوص عمان – عراق – آلمان- انگلستان و یا سایر این کشورهای دیگر ، انجام داد.

  با تشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود

 61. نیوشا گفت:

  سلام وقت بخیر، در عمان برای عکاس صنعتی با تجربه فرصت شغلی وجود داره ؟

 62. فريد گفت:

  سلام
  من توانایی تاسیس یک شرکت تولید کیتهای آزمایشگاهی را دارم. آیا سرمایه گذاری در عمان برای این کار هست؟
  شما میتونید کاری بکنید؟
  فرید طهماسبی
  ٠٩١٢۵۴٨٨٠١۶

 63. محمد گفت:

  بنده دکتر دامپزشک هستم.٢ ماهه خدمت سربازی تمام شده و سابقه کاری ندارم.مسلط به زبان انگلیسی و عربی هستم.میخواستم ببینم شرایط کار برای عمان هست.ممنون

 64. طيبه گفت:

  سلام وقت بخیر من مربی شنا و نجات غریق و میکاپ ارتیست هستم و مدرک تحصیلی ام مهندسی آب و خاک هست ، ممنون میشم بفرمایید کار برای من هست.٣٠ سالمِ و مجرد هستم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر آیا سوابق کاری مرتبط در زمینه رشته دانشگاهی تون دارید ؟ و اگر دارید چند سال ؟

 65. ژاله گفت:

  سلام من چهار سال سابقه کار در داروخانه را دارم و مدرک تکنسین داروخانه رو هم دارم. لیسانس زیست شناسی جانوری هستم. سطح زبان انگلیسی متوسط هست آیا در عمان فرصت شغلی هست یا نه؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در ابتدا باید رزومه شما بررسی شود .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید

 66. یاسر گفت:

  سلام وقت بخیر. من کارشناسی برق قدرت دارم و ۳۳ ساله هستم و ۵ سال بعنوان برقکار در یک شرکت دولتی بصورت پیمانکار کار میکنم و به زبان انگلیسی در حد متوسط به بالا تسلط دارم خواستم بدونم میتونم برای ویزای عمات اقدام کنم.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان بعید به نظر می رسد زیرا اولویت پذیرششان پزشک و پرستار است . .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا برای سایر کشورها بررسی شود

 67. سحر گفت:

  سلام من ۳۲ سال دارم .و دارای هشت سال سابقه کار در رشته دستیار دندانپزشکی هستم .به نظر شما شرایط کار برای رشته من مناسب میباشد؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . آیا مدرک مرتبط دارید . ؟.لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید

 68. امین گفت:

  با سلام.
  اینجانب ۲۸ ساله فوق لیسانس مهندسی مواد گرایش متالورژی صنعتی هستم. با حدود ۲ سال سابقه کار مرتبط.
  امکان پذیرش من وجود دارد؟

  با تشکر.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان خیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا برای سایر کشورها بررسی شود

 69. مسعود گفت:

  با سلام.
  اینجانب ۳۵ ساله، دکتری مهندسی مواد با سابقه کار ۵ ساله در دانشگاه هستم.تخصص اینجانب لیزر شامل جوشکاری و پوشش دهی لیزری است که جهت تعمیرات انواع قطعات صنعتی کاربرد دارد.تاکنون بیش از ۳۰ مقاله علمی در مجلات ISI چاپ شده است.

  ایا امکان جذب نیرو در محیط های آکادمیک یا صنعتی برای بنده وجود دارد؟
  همچنین دارای ایده یک طرح صنعتی نوین در خصوص لیزر جهت کارآفرینی و راه اندازی خط بازسازی قطعات می باشم که امکان سنجی بیزینس پلن آن به طور کامل انجام شده است و نیازمند سرمایه گذاری است.

  با تشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا برای سایر کشورها بررسی شود

 70. محمد محمدی گفت:

  سلام من دارای مدرک آیلس هشت و ده سال سابقه کار در کویت در زمبنه مهندسی شبکه هستم و تسلط کامل به زبان عربی دارم شرایط کار درعمان برای من به چه صورت هست؟ ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان بعید به نظر می رسد زیرا اولویت پذیرششان پزشک و پرستار است . .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا برای سایر کشورها بررسی شود

 71. محمد ویسی گفت:

  باسلام خدمت شما
  بنده سابقه ۶سال کار در شرکتهای خارجی و ایرانی تست چاههای نفتی و گازی رو دارم
  به زبان انگلیسی و عربی هم تسلط نسبی دارم
  میتونم اقدام کنم واسه کار در عمان؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر متاسفانه برای عمان خیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا شرایط شما برای عراق و آلمان بررسی شود

 72. عليرضا گفت:

  با سلام و عرض ادب بنده ٣٧ سال دارم و باریستای درجه یک هستم دارای هفت سال سابقه کار و مدارک بین المللی هستم در زمینه کار بنده درخواستی هست ؟

 73. داراب سلیمی گفت:

  باسلام و عرض ادب ، بنده کارشناس ارشد عمران ( گرایش سازه هستم ) نه سال در دفاتر فنی مهندسی کارکرده ام و درطراحی واجرا و نظارت تخصص لازم را دارم یک سالی است شرکت خدمات ساختمانی ثبت کرده ام اما متاسفانه بازار کار خیلی خرابه ، دنبال یک کشور برای کار با درآمد بالاو ادامه تحصیل هستم و اگه بشه اقامت بگیرم، ۴۰سالمه ، زبان انگلیسی درسطح متوسط بلدم ، لطفا راهنمایی بفرمایید ازکدام کشور میتونم ویزای کار یا اقامت بگیرم ممنونم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . پیشنهاد ما با توجه به رشته فنی شما و سوابق کاری کشور آلمان است .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 74. جعفری گفت:

  سلام من ادیولوژیست هستم(شنوایی سنجی)
  ایا میتونم برای اقامت در عمان اقدام کنم؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 75. امیر گفت:

  سلام من اپتومتریست هستم ودر ایرا ن مطب دارم وضعیت کاری این رشته در عمان چطور هست؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر.لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 76. حسین گفت:

  با عرض سلام
  من فوق دیپلم علوم آزمایشگاهی دارم با حدود ۱۳ سال سابقه کار ..میخواستم ببینم با این شرایط میشه اقدام کرد برای کار و اقامت .
  متاهل و یک فرزند ۷ ساله دارم.

  • مدیریت سایت گفت:

   برای ویزاهای کار آلمان و انگلستان نیاز به مدرک تحصیلی حداقل لیسانس می باشد . در صورت تمایل از طریق ثبت شرکت اوکراین می توانید اقدام نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر د رساعات اداری با شماره ۰۵۱۳۸۴۷۵۱۹۴ تماس بگیرید

 77. ایمان گفت:

  درود بنده اشپز فرنگی و باریستا هستم مسلط به غذا های مدیترانه و ایتالیایی مسلط به تمام نوشیدنیها با سابقه ۱۰ سال کار مفید در راه اندازی پروژها در ایران و عراق

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود و عضو کانال تلگرامی شوید تا در صورت درخواست مطلع شوید

 78. فایزه گفت:

  سلام
  من کارشناس پزشکی هسته ای هستم .متقاضی کار در مسقط هستم.امکانش هست؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 79. صادق گفت:

  باسلام
  بنده دارای مدرک فوق لیسانس شیمی از دانشگاه تهران و۲سال سابقه تدریس قراردادی در دانشگاه آزاد و پیام نور و همچنین ۷سال کار در پتروشیمی (آزمایشگاه) میباشم. همسرم نیز دارای مدرک کارشناسی مامایی با سابقه کمتر از یک سال میباشد. برای کار در عمان و سایر کشورها ما را راهنمایی فرمایید.
  ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر با توجه به رشته همسر و خودتان پیشنهاد ما آلمان است .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 80. حیدری گفت:

  سلام وقت بخیر , من فارق التحصیل دانشگاه تهران و دارای حدود ۱۵ سال سابقه کاری در پروژه های نفت و گاز بعنوان مدیر و کارشناس HSE (ایمنی و بهداشت و محیط زیست ) هستم . آیا می تونم در کشور عمان کار مرتبط پیدا کنم؟

  با تشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود .

 81. سعید گفت:

  سلام و خسته نباشید. من مسلط به زبان انگلیسی هستم و مدارک افسر عرشه کشتی های اقیانوس پیما را دارم. ۸ سال سابقه کار برروی انواع کشتی ها از جمله نفتکش و سوخترسان در خلیج فارس را دارم . موقعیت کاری برای بنده هست ؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 82. آرتین گفت:

  سلام . من مهندس عمران هستم با ۱۵ سال سابقه اجرا و نظارت . امکان کار در عمان با شرایط من وجود دارد؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود . برای عمان بعید به نظر می رسد اما برای آلمان می توانید اقدام نمایید

 83. علی گفت:

  سلام بنده اشپز فست فود وبا ۵سال سابقه کار حرفه ای ودارای مدرک بین المللی اشپزی فست فود ایا شرایط کار در عمان رو دارم

 84. وحید گفت:

  با سلام
  من مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی و کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی دارم. ۲ سال سابقه کار در سازمان انتقال خون و ۱ سال سابقه کار در آزمایشگاه بیمارستان دولتی دارم و الان هم استخدام همان بیمارستانم. تسلط نسبی به زبان انگلیسی هم دارم. برای آزمایشگاه تشخیص طبی در عمان شرایط کار و درآمد چطوره؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 85. ایمان گفت:

  با سلام . بنده ۳۶ ساله هستم و ۱۸ سال سابقه ارایشگری دارم . میخواستم بدونم شرایط کارم مقدوره واسه عمان . در ضمن به زبان عربی هم تسلط دارم . مرسی

 86. الهه گفت:

  با سلام ، من مدرک مهندسی اپتیک ولیزر دارم، تقریبا بیشتر از دوسال سابقه کار در مراکز فوق تخصصی چشم پزشکی در بخش های پاراکلینیک و اتاق عمل لیزیک رو دارم، سطح زبانم در حد متوسط، در عمان کاری برای این رشته وجود داره؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 87. Mostafa گفت:

  سلام من ۳۳ سال دارم و ۱۵ سال یابقه در زمینه تاسیسات نگهداری متورخانه گرمایش از کف و۰۰۰ دارم از صفر تا صد کار رو انجام میدم ایا امکان دریافت ویزای کار در عمان رو دارم‌

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر د ر حال حاضر متاسفانه برای عمان خیر . در صورت نیاز برای عراق می توانید اقدام نمایید

 88. من ۶۷ سال سن دارم.لیسانس مترجمی زبان و دارای مدرک نبوش در رشته IGC و یک سری مدارک مرتبط با سابقه کار HSE تا سطح مدریت می باشم.در محیط های به اصطلاح multicultural زیاد کار کرده ام
  آیا شانسی برای کار HSE در عمان دارم؟سابقه کاری من بالای ۳۰ سال می باشد.۱۵ سال میکانیک ماشین آلات و حدود ۱۵ سال سابقه کار HSE.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . اگرچه سوابق شغلی شما بسیار خوب است اما متاسفانه با توجه به سن شما بعید به نظر میرسد

 89. عباس سرخوش گفت:

  با سلام من کارشناس ارشد مهندسی مکانیم با ۲۰ سال سابقه کار در تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات سنگین راهسازی و بندری و انواع جرثقیلها هستم و دارای تخصص در بازرسی فنی جوش نیز میباشم. زبان انگلیسی را به صورت تخصصی و نوشتن گزارشات کاری به خوبی میدانم. امکان اشتغال برای من در کشور عمان وجود دارد؟ ممنون مییشوم راهنمایی بفرمائید.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر اولویت پذیرش عمان پزشکان و پرستاران است . در صورت تمایل برای آلمان می توانید اقدام نمایید در ابتدا باید رزومه شما دقیق بررسی شود

 90. شهريار گفت:

  سلام . خسته نباشید
  من باریستا هستم میخواستم ببینم برای یه باریستا کاری هست تویه کشور عمان ؟

 91. مریم گفت:

  با سلام
  من متخصص رادیولوژی دهان و فک و صورت هستم و همسرم جراح مغز و اعصاب، خواستم ببینم آیا برای هر دو ما فرصت شغلی عمان هست؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . بله .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 92. سهیل گفت:

  سلام.۳۳ سال سن دارم.تخصص در تعمیرات دستگاه های جوش صنعتی دارم به مدت ۱۱ سال.سابقه کنترل ابعادی و تست چشمی جوش های صنعتی در پروژه های نفتی هم دارم.مدرکم هم کارشناسی برق دانشگاه آزاد هست.فرصت شغلی مناسبی برای بنده در عمان هست؟در ضمن زبان انگلیسی رو هم در حد خوب کار کردم.

 93. ابراهیم گفت:

  سلام وقت بخیر،
  من مدرک کارشناسی در رشته عمران و ۱۶ سال سابقه کار در این رشته را دارم، دیپلم فنی حرفه‌ای در رشته جوش کاری و پروانه اشتغال نظارت و اجرا از نظام مهندسی را هم دارم،میخواستم ببینم با توجه به سابقه من شرایط کار در عمان برای من هست یا خیر
  سن ۳۶ سال

 94. صبا گفت:

  سلام.خسته نباشید. من کارشناسی مامایی از دانشگاه دولتی با سابقه ۱۱ سال کار دارم.
  سابقه کار در مرکز ناباروری و ۳ سال کار در اتاق عمل مرکز ناباروری را دارم.
  لطفا در ارتباط با ویزای کاری کشور عمان راهنمایی بفرمایید.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید

 95. حسن گفت:

  وقت بخیر
  من. راننده تاکسی هستم و کارگری هم انجام میدم شغلی برای من هست

 96. احمد گفت:

  وقت بخیر من ۱۵ سال سابقه کار شبکه دارم. فرصت شغلی واسه اقدام هست؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود .

 97. توفیق ذوالفقاری گفت:

  سلام.من کارشناس پرستاری با ۱۰ سال سابقه کاری هستم.تسلط کامل به زبان عربی هم گفتاری و هم نوشتاری و سطح متوسط انگلیسی هستم و درخواست کار در عمان را دارم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود . در حال حاضر برای پرستاران ویزای کار انگلستان – آلمان و عمان امکان پذیر است

 98. حسام علی نجاتی گفت:

  سلام.
  من کارشناسی برق و ارشد مدیریت تکنولوژی دارم. نمره آیلتس‌ام هم ۷ است. آیا کاری مرتبط با رشته من وجود داره؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود .

 99. نادیا گفت:

  با سلام. من کارشناس ارشد کامپیوتر هستم. سابق کار برنامه نویسی با زبان‌های C++ , Python دارم. دارای مدرک حسابداری شرکت‌ها و مالی هستم. آیا کاری مرتبط با تخصص من وجود دارد؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود .اگر سوابق کاری مرتبط و بالا داشته باشید برای آلمان امکان پذیر است

 100. الهام گفت:

  من دارای مدرک بهیاری و هلال احمر هستم. و زبانم هم خوبه. آیا کاری برای من وجود داره؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود .

 101. Amir گفت:

  سلام خسته نباشید .من ۲۴ سالم هست دارای مدرک غواصی صنعتی سطح ۱و ۲ هستم و مدارک غواصی اسپورت ۳ستاره . مدرک غریق نجات هم دارم . سابقه کاریم ۱سال هست .
  لیسانس کامپیوترم ایا شرایط کار در عمان رو دارم؟
  میگن کار عطاری هم خیلی جوابه توی عمان ! صحیح هست ؟
  ۱۰۰ ملیون سرمایه دارم .لطفا راهنماییم کنید .. تشکر

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است .

 102. پيام گفت:

  سلام بنده دندانپزشک عمومی هستم فارغ التحصیل فیلیپین و دارای نظام و پروانه ایران و تحصیلات دکتری به انگلیسی بوده باز نیاز به مدرک زبان است و أیا در عمان برای بنده کاری وجود دارد؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود .

 103. مصطفی گفت:

  سلام وقت بخیر من مدرک مکانیک خوردو فنی حرفه ای دارم وشغل اصلی من تجهیزات کارگاهی خودرو،فروش،تعمیرات،آمورش می باشد آیا در این زمینه میشه در عمان فعالیتی داشت.۱۰سال هم سابقه کار دارم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . برای عراق می توانید اقدام نمایید

   • مصطفی گفت:

    سلام ممنون از پاسخ شما،من برای ایجاد شغل در عمان پرسیدم،آیا امکانش هست که در عمان شغلی که دارم فعالیت کنم و چه مقدار سرمایه نیاز هست واسه افتتاح بنگاه اقتصادی .

 104. احمد اسدنژاد گفت:

  با سلام و خسته من کار با دستگاه های Cnc را بلد هستم و با نرم افزارهای کتیا و سالیدورک کار کردم و کلاس انگلیسی میروم آیا میتوانم در عمان مشغول به کار شوم. با سپاس

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . در صورت نیاز کارفرما برای عراق می توانید اقدام نمایید

 105. hntb گفت:

  سلام وقت بخیر من۱۹سالم هست میخواستم بدونم اگر حرفه ارایشگریو یاد بگیرم میتونم اقامت کاری بگیرم و برای یه دختر مناسب هست زندگی کردن اونجا

 106. الهام گفت:

  سلام.
  بنده کارشناس پرستاری دارم با دو سال سابقه کار در بیمارستان گنجویان شهرستان دزفول.همسرم مدرک کارشناس ادبیات عربی و ارشد کارشناسی تاریخ و ادبیات عرب را دارند. سابقه دوسال تدریس بعنوان سرباز معلم را هم دارند.
  خودم درحال اتمام دوره آموزشی آیلتس هستم وهردو عرب زبان هستیم.
  میخوایم جهت مهاجرت به عمان اقدام کنیم .لطفا راهنمایییمون کنید.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . بله شرایط ویزای کاری انگلستان – آلمان و عمان را دارید لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود .

 107. علی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من تقریبا ۷ سال سابقه کار در زمینه جوشکاری لوله و پلیت دارم
  جوش کار برق آرگون هستم فول تست
  توی پروژه های عسلویه کنگان خارک و بندر عباس و … کار کردم
  تست فرم و رزومه هم دارم
  متقاضی کار در عمان هستم لطفا کمکم کنین

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . برای عراق می توانید اقدام نمایید

  • Roza گفت:

   سلام وقت بخیر
   من خانم ٣۵ ساله هستم و لیسانس حسابدارى و مدرک دستیار دندانپزشک جهاد دانشگاهی دارم ولی در این زمینه ها سابقه کار ندارم و زبان انگلیسی تلسط کم دارم، آیا امکان کار در عمان دارم؟

 108. جبار امانی گفت:

  با سلام من پزشک عمومی از دانشگاه تهران و متخصص رادیولوژی از دمشق هستم ۴ سال سابقه فعالیت در بخش رادیولوژی در ایران را دارم شرایط کاری من در عمان چگونه است ؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود .

 109. مهدی کشوادپور گفت:

  مهندس عمران اجرایی.تخصص نقشه برداری آماده همکاری

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است . لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا شرایط شما برای آلمان دقیق بررسی شود .

 110. وحید گفت:

  سلام.من پرستار با سابقه ۱۴ سال و ۳۹ سال سن جهت کار در عمان راهنمایی کنید.ممنونم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . بله امکان پذیر است . لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود

 111. مهدی گفت:

  با سلام و احترام
  بنده لیسانس کامپیوتر هستم، ۳۰ سال سن دارم و ۷ سال در زمینه شبکه و مدیریت پروژه در حال فعالیت هستم، IETS 6.5 دارم، دارای چندین مدرک داخلی و بین المللی هستم، میخواستم ببینم امکان اخذ ویزای کار در عمران برای من وجود داره؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است . لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا شرایط شما برای آلمان دقیق بررسی شود .

 112. مسعود زبیدی گفت:

  سلام.من مکانیک خودرو هستم.تویوتا.رنو.نیسان.هیوندا و کیا.کار اونجا چطوره؟؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است .

 113. رضا گفت:

  با سلام و احترام

  بنده پزشک عمومی با سن ۳۳ سال و داراری مدرک کارشناسی پرستاری می باشم.سابقه کار در هر دو رشته را در بخش اورژانس کشور دارم.همسر اینجانب هم پزشک عمومی می باشند.آیا شرایط کار در عمان فراهم می باشد متشکرم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . بله امکان پذیر هست . لطفا در تلگرام یا واتساپ با شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و در خواست فرم رزومه را کنید . لطفا فرم رزومه را خود و هسرتان پر و مجدد ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود .

 114. joseph گفت:

  سلام و عرض ادب
  من مدیر عامل چند تا شرکت صنعت با رزومه عالی هستم ( انگلستان و ایران ) و چند پروژه خواص و جذاب برای سرمایه گذاری دارم همه مراحل ( طراحی و پورپزال ) آماده است اگر در عمان روابط خوب دارید لطفا بفرمایید متشکرم

 115. Mohammad گفت:

  سلام
  رشته من مهندسی صنایع هست و نزدیک به ۱۰ سال سابقه برنامه ریزی تولید در شرکت های بزرگ ایران دارم. ۳۵ سال سن و در حال اخذ مدرک آیلتس هستم( سطح زبانم حدود ۶٫۵ آیلتس) لطفا راهنمایی فرمائید ایا می تونم در درجه اول در کشور عمان و در غیر اینصورت در عراق ، شغل مناسب پیدا کنم
  ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ موسسه (۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷)درخواست لینک کانال را کرده و فرصت های شغلی درج شده در سایت و کانال و اینستا را دنبال کنید. در صورت درج آگهی مرتبط در کشور عراق با دفتر موسسه تماس بگیرید. در صورت تمایل برای کشور آلمان نیز می توانید اقدام کنید .

 116. الهام گفت:

  سلام. وقت بخیر. بنده مدرس زبان انگلیسی کانون زبان ایران هستم. کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد کارآفرینی. آیا شانس پیدا کردن کار در عمان یا قطر رو دارم؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . بعید به نظر می رشد در صورت داشتن آیلتس و سابقه تدریس برای عراق می توانید اقدام کنید

 117. كيانا گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من پزشک عمومی هستم
  میخواستم برای کار در عمان ادا کنم
  ایا برای پزشک عمومی هم تقاضا دارند؟مدرک این پذیرفته است؟سابقه کاری چند ساله نیازه؟
  ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود

 118. رضا گفت:

  با سلام
  در مورد رشته کارشناسی رادیولوژی امکان پذیرش شغل وجود دارد؟
  متشکرم

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود

 119. علی گفت:

  سلام، من تعمیرکار پرینتر هستم، میخواستم بدونم در این زمینه کار در عمان وجود داره؟

 120. kosar گفت:

  سلام من رشتم مامایی تازه درسم تموم شده و ۲ سال سابقه ی کار دارم
  فقط پزشکی و پرستاری میخوان ماما نمیخوان؟!

 121. kosar گفت:

  سلام رشتم مامایی تازه درسم تموم شده و ۲ سال سابقه ی کار دارم
  فقط پزشکی و پرستاری میخوان ماما نمیخوان؟!

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . لطفا به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ در تلگرام یا واتساپ پیام داده و درخواست فرم رزومه را کنید . فرم را پر و مجددا ارسال نمایید تا دقیق بررسی شود

 122. ali گفت:

  سلام وقت بخیر من تکنسین MRI و CT و رادیوگرافی هستم مدرک کارشناسی ندارم ولی چند سرتیفیکیت معتبر و ۵ سال سابقه کار دارم
  امکان کار در عمان هست یا خیرژ

 123. مهدی گفت:

  درود. من مهندس ابزاردقیق هستم با ۱۵ سال سابقه در صنایع نفت و گاز پتروشیمی و معدنی. امکان کار در آلمان، عمان یا کشور دیگر وجود دارد؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید

 124. Rashid.ben گفت:

  من مدرک جوشکاری زیر آب دارم چطور میتونم اونجا کار پیدا کنم

 125. Rashid.ben گفت:

  سلام من ۲۳سالمه مدرک غواصی وجوشکاری زیر آب دارم خیلی توایران گشتم کسی برام کاری نکرد میشه راهنماییم کنید یکی دوسالم هست صابقه ی گشتن دنبال کار هستم لطفا شمادیگه کمکم کنید مرسی

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر . در زمینه تخصص شما درخواست نیرو به ندرت پیش می آید . لطفا سایت و کانال را دنبال کنید تا در صورت درخواست مطلع شوید

 126. محمودی گفت:

  با سلام و تشکر از مطلب خوبی که گذاشتین، من دانشجوی سال اخر پزشکی هستم با تسلط کامل به زبان انگلیسی پدرم هم استاد زبان انگلیسی هستن فارغ التحصیل دانشگاه تبریز که هم رتبه ارشد و هم تخصصشون یک بوده، میخواستم ببینم ویزای کاری به استار زبان میدن یا نه و اینکه من تو یک سالی که مونده تا فارغ التحصیلیم چه کاری بکنم بهتره برای در اولویت قرار گرفتن، و اینکه حداقل درامد برای پزشک عمونی چقدره تقریبا؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید . در صورت واجد الشرایط بودن تمام سوالات و شرایط در تلگرام پاسخ داده میشود

 127. Mehran گفت:

  سلام خسته نباشید
  من فوق دیپلم مکانیک خودرو دارم،سابقه ام کمه.
  ١ سالی برق ساختمان کار کردم و چند سالی هست که با دستگاه تراش دارم کار میکنم و مدرک ماساژ ریلکسی سوئدی دارم
  میشه کار تو عمان گیر اورد؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر متاسفانه خیر . در صورت در خواست کارفرما برای عراق می توانید اقدام نمایید .

 128. علیرضا گفت:

  سلام وقت بخیر ،من ۱۸ سال سابقه کار در شرکت سایپا دارم ،جوشکاری ،نقاشی ،صافکاری ،راننده لیفتراک و پایه یک هم دارم ،و با سیم کشی ساختمانی هم اشنایی کامل دارم ،میتونم ویزا کار عمان رو بگیرم ؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر برای عمان متاسفانه خیر در صورت در خواست برای عراق می توانید اقدام نمایید لطفا سایت و کانال را دنبال کنید

 129. رحیمی گفت:

  با عرض سلام
  رشته تجربی من زالو درمانی وکلا طب سنتی می باشد
  آیا طب سنتی در عمان جایگاهی داره؟
  ودوم اینکه دخترم یک ماهی میشه مهماندار سلام ایر درعمان مشغول بکار هستن
  من میتونم از طریق ایشون برای اقامت کار وزندگی در عمان اقدام کنم؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در مورد کار شما در صورت داشتن مدرک دانشگاهی بله و در مورد فرزندتان و اقامت از طریق ایشان متاسفانه در عمان بر خلاف انگلستان و المان اعضای خانواده به تبع فرد اصلی شرایط کار و اقامت را نخواهند داشت

 130. رها گفت:

  سلام حالتون خوبه من در کار آرایشگری حرفه ای هستم و مدرس چندین دوره میخوام بدونم میتونم در عمان دوره برگزار کنم و آیا برای اینکار باید شرکت ثبت کنم یک شرکت به همین منظور اینجا ثبت کردم شما میتونید در برگزاری کمکم کنید

 131. بنائیان گفت:

  سلام متخصص تولید سازه و قطعات پیش ساخته بتنی هستم و رزومه و سابق کاری بسیار خوبی دارم . دوستی عنوان کرد مطلع شده شرکت های در عمان نیاز به این تخصص برای راه اندازی کارخانه و سایت سازه های صنعتی پیش ساخته بتنی دارند شما در این زمینه چه کمک و راهنمایی برای پیدا کردن و ارتباط با این شرکت‌های می‌توانید داشته باشید
  متشکرم

 132. m-rostami گفت:

  سلام من ۲۶ سالم هست و ۴ سال سابقه برنامه نویسی سایت دارم، به همراه ایلس ۶، و رشتم لیسانس ای تی در دانشگاه علمی کابردی هست، من میتونم عمان کار پیدا کنم ؟ یکی از دوستانم هم اونجاست

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .برای عمان در حال حاضر خیر لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا شرایط شما برای سایر کشور ها بررسی شود

 133. ایمان گفت:

  من مهندسی مکانیک هستم ۶ سال سابقه ی کار در قسمت کنترل کیفیت در شرکتهای صنعتی دارم
  مسلط به کار با تمامی ابزارهای کنترل کیفیت.
  در رابطه با کمپرسور های صنعتی کار کردم.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید

 134. Seraj گفت:

  سلام من فوق دیپلم نقشه برداری و لیسانس عمران و فوق لیسانس معماری دارم با ١٩ سال سابقه کاری و ۴٢ سال سن زبان انگلیسی هم متوسط رو به پایین
  شرایط برای من به چه شکل هست آیا کارفرمایی با این شرایط درخواست خواهد داد

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید

 135. علیرضا گفت:

  سلام. من مهندس محیط زیست هستم و بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی، ساخت و بهره برداری از تصفیه خانه های آب و فاضلاب را دارم. همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد از یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور هستم. آیا موقعیت شغلی مناسب در کشور عمان برای اینجانب وجود دارد؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان بعید به نظر می رسد زیرا اولویت پذیرششان پزشک و پرستار است . .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا برای سایر کشورها بررسی شود

 136. رسول گفت:

  سلام وقت بخیر من ساخت پروانه برج خنک کننده در پالایشگاه ها و بیمارستان هارو انجام میدم کار رانندگی هم میکنم در این زمینه کار در عمان به چه صورت هست

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان بعید به نظر می رسد زیرا اولویت پذیرششان پزشک و پرستار است .

 137. علیرضا گفت:

  باسلام
  من فارق التحصیل رشته مهندسی برق و با مدرک ایلتس ۵ ، دارای ۸ گواهی ثبت اختراع و ۵ مدرک فنی حرفه ای در رشته برق هستم، به نرم افزار های کاربردی رشته مهندسی برق و دو زبان برنامه نویسی هم مسلط هستم، و درحال حاضر سرباز هستم، ایا امکان اقامت کاری در عمان بعد از سپری شدن دوره سربازی برای بنده وجود دارد یا خیر؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان بعید به نظر می رسد زیرا اولویت پذیرششان پزشک و پرستار است . .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا برای سایر کشورها بررسی شود. بعد از اتمام خدمت سربازی و در صورت داشتن سابقه کار مرتبط برای سایر کشور ها بلی

 138. محمد گفت:

  سلام.بنده خیاط پیراهن وشلوارهستم.بامدرک فنی وحرفه ای وجوازکسب.کشورعمان پذیرای خیاط هستند.

 139. hamed گفت:

  سلام و عرض ادب
  من ۳۷ سالمه کارشناس شبکه و پشتیبانی هستم
  ۱۳ سال سابقه کار دارم در این حوزه
  ایا در عمان میشه کار پیدا کرد ؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان بعید به نظر می رسد زیرا اولویت پذیرششان پزشک و پرستار است .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا برای سایر کشورها بررسی شود

 140. مسعود گفت:

  سلام
  من به زبان عربی مسلط هستم و اهل خوزستانم.من کارشناس HSE و ارشد ایمنی صنعتی هستم.با ۱۰ سال سابقه کار.شرایط در عراق و عمان چطور هست

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر برای عمان خیر و برای عراق لطفا عضو کانال ,پیج اینستا شوید و یا سایت را چک کنید تا در صورت درج آگهی مطلع شوید

 141. ساسان باورصاد گفت:

  با سلام و خسته نباشید…۳۲ ساله و کارشناس الکترونیک و دارای ۳ سال سابقه کار غیرمرتبط با رشته ای تحصیلیم هستم و سطح زبانم متوسط میباشد…خواستم راهنمایی کنید …ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در ویزاهای کاری اروپا سابقه کار باید کاملا مرتبط با رشته دانشگاهی باشد . در صورت فنی بودن برای عراق شاید بتوان اقدام کرد

 142. Yasha گفت:

  با سلام
  بنده مهندس مکانیک تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی هستم و ۱۴ سال سابقه دارم در ساخت و راه اندازی پالایشگاه های نفت و گاز و تاسیسات زیربنایی. آیا برای من در عمان کار هست؟؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است . در صورت تمایل و واجد الشرایط بودن برای آلمان و عراق میتوان اقدام کرد

 143. رضا گفت:

  سلام معمار ساختمان هستم با سابقه بالا نصب کاشی سرامیک سنگ نماو… کار در عمان چکار باید کرد

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است .

 144. مهناز گفت:

  سلام من دارای مدرک شیمی کاربردی هستم سابقه کاری چندانی ندارم ولی کارهای پیمانکاری انجام دادن نامزدم مهندس مکانیک هست با هفت سال سابقه کاری ایا میتونیم با هم برای کار اقدام کنیم لطفا راهنمایی کنید

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود.

 145. لادن احمدی گفت:

  سلام . کارشناس هوشبری با ۱۹ سال سابقه کار هستم برای کار در عمان چه اقدامی باید انجام بدهم. ممنون

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود.

 146. عباس رنجبر گفت:

  سلام
  عباس رنجبر هستم
  اشپز فرنگی و بین المللی دارای دو مدرک بین المللی از ایران و المان از اکادمی ایران شف
  ۰۹۰۵۴۵۰۵۳۰۱

 147. نجما گفت:

  با سلام بنده ۳۶ سال سن دارم با ۱۳ سال سابقه در آژانس هواپیمایی بخش تور خارجی، مسلط به زبان انگلیسی .آیا امکان اخذ ویزای کار با این شرایط برای من هست ؟

 148. مهرداد گفت:

  مهندس عمران با سابقه ۱۵ سال هم در پروژه های پالایشگاه و پتروشیمی و نیروگاه وآب شیرین کن و هم پروژه های ساختمانی در ایران و عراق دارای نمره آیلتس ۶٫۵ سن ۳۸
  امکان کار در عمان برام وجود داره ؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است.در صورت تمایل برای آلمان و یا عراق می توانید اقدام نمایید

 149. فردین گفت:

  من ۱۵ سال سابقه کار اجرایی در پروژههای عمرانی به عنوان تکنسین تجربی در پروژهایی راهسازی وپالایشگاهی دارم ۴۸ ساله هستم وبه زبان انگلیسی در حد متوسط میتونم صحبت کنملطفا راهنمای کنید کدام کشور متاقضی کارهایی عمرانی هست

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

 150. میثم گفت:

  سلام . من استاد کاشی کاری هستم ولی مدرک زبان ندارم اگر زبان عربی یاد بگیرم آیا میتونم برای کار به عمان برم؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است.

 151. شاهرخ گفت:

  با سلام من درزمینه تهویه مطبوع خانگی و صنعتی (سرمایش و گرمایش) از جمله چیلر و کولر گازی … و دارای ۸ سال تجربه و مدارک فنی حرفه ای برق صنعتی و PLC
  وتسلط به زبان انگلیسی متوسط. به نظر شما زمینه کار در کشور عمان را دارا هستم؟

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است. در صورت درخواست و درج آگهی برای عراق می توانید اقدام نمایید

 152. کیا ادیب گفت:

  درود و احترام. من کارآفرین تولید تخم مرغ فضای باز ارگانیک هستم و خود امکان سرمایه گذاری دارم. در این خصوص آیا سلطان نشین عمان از کارآفرینان و تولید کنندگان مقیاس کوچک با یک تا دو نیروی کار بغیر از بنده در یک مجموعه تولیدی حمایت مینماید؟

 153. اکبر گفت:

  سلام من دارای مدرک فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی و دیپلم ماشین ابزارهستم ومدت بیست سال سابقه کار در شرکتهای صنعتی در زمینه ساخت و دفترفنی را دارم خواهشمند است بررسی فرمایید درکشور عمان امکان کار وجود دارد.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است. . در صورت درخواست برای عراق می توانید اقدام نمایید

 154. مهرداد گفت:

  سلام من شاغل پتروشیمی هستم شغلم در زمینه پایپینگ وفیتری هستش .فوق دیپلم ابزار دقیق هستم .تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم .شرایط من برای عمان چطور هستش

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است. برای آلمان هم حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز لیسانس است . در صورت درخواست برای عراق می توانید اقدام نمایید

 155. نصرالله کوهکن گفت:

  سلام. نصرالله کوهکن هستم کارشناس کشاورزی. در زمینه طراحی گرافیکی با فتوشاپ مهارت خوبی دارم. عکاس هستم و همچنین در زمینه میکس و مونتاژ با برنامه حرفه ایی پریمیر و افتر افکت مهارت دارم. ۰۹۳۶۵۴۶۳۴۸۴

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر متاسفانه رشته کشاورزی جزو رشته های درخواستی برای آلمان نیست . در صورت تمایل می توانید از طریق ثبت شرکت در اوکراین و اخذ اقامت اوکراین اقدام نمایید

 156. مریم سلیمی گفت:

  سلام. من ۸سال سابقه کار دستیار دندان پزشک دارم.. لطفا برای در عمان منو راهنمایی کنید

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر در حال حاضر برای عمان متاسفانه امکان پذیر نیست . و اولویت پذیرش و ویزا با پزشکان و پرستاران است

 157. علی گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  من کارشناس ارشد مکانیک و دارای ۱۰ سال سابقه کار در نفت گاز طراحی پایپینگ هستم و همسرم ۶ سال سابقه کار کارشناس اتاق عمل دارد.لطفا راهنمایی فرمایید.
  باسپاس

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا در صورت واجد الشرایط بودن برای آلمان – انگلستان اقدام کنید

 158. نلین گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  من کارشناس ارشد مکانیک و دارای ۱۰ سال سابقه کار در نفت گاز طراحی پایپینگ هستم و همسرم ۶ سال سابقه کار کارشناس اتاق عمل دارد.لطفا راهنمایی فرمایید.
  باسپاس

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا در صورت واجد الشرایط بودن برای آلمان – انگلستان اقدام کنید

 159. ali گفت:

  سلام،مهندس شیمی پالایش نفت هستم ۲۷ساله بدون رزومه کاری،مربی شنا وناجی غریق هم هستم و همچنین آرایشگر…برای من راهی برای دریافت ویزای کار عمان هست؟

 160. فرناز گفت:

  سلام ، وقت بخیر
  من کارشناس ارشد مهندسی پلیمر هستم و مدت ۳ سال سابقه کار در ازمایشگاه پلیمر دارم ، میشه لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • مدیریت سایت گفت:

   وقت بخیر .لطفا در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۷۱۷۷۸۱۷ پیام داده و درخواست فرم رزومه کنید . فرم را پر و مجدد ارسال نمایید تا بررسی شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *